Other Editions

آخرین اخبار از نقل و انتقالات رئال مادرید-تابستان 2017

فوتبال ترایب- رئال مادرید بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل رویایی، اکنون به دنبال تقویت خود برای فصل آینده است. زمزمه هایی در مورد جدایی یکی دو ستاره رئال هست و همچنین گفته می شود که فلورنتینو پرز مصمم است تا در این تابستان حداقل یک خرید کهکشانی انجام بدهد. در این صفحه نگاهی خواهیم داشت به آخرین شایعات و اخبار نقل و انتقالات باشگاه رئال مادرید در تابستان پیش رو:

سه شنبه 7 شهریور

– روزنامه مارکا گزارش داد که رئال مادرید در 3 روز باقیمانده از نقل و انتقالات، خریدی انجام نخواهد داد.

دوشنبه 6 شهریور

– طبق ادعای دیلی استار، گرت بیل به فاصله 4 روز تا پایان نقل و انتقالات از رفتار هواداران رئال در دیدار با والنسیا که او را هو کردند، به خشم آمده و حالا به جدایی از رئال با دید مثبتی نگاه می کند.در همین راستا پیشنهادی 105 میلیون یورویی نیز از من یونایتد برای بیل رسیده و مدیران رئال در حال بررسی شرایط هستند.

-طبق ادعای موندودپورتیوو، مورینیو تمایل فراوانی داشت تا آسنسیو را به خدمت بگیرد و پیشنهادی 55 میلیون یورویی نیز به رئال ارائه داده بود اما این پیشنهاد بلافاصله رد شدند.

یکشنبه 5 شهریور

-نشریات انگلیسی امروز گزارش دادند که آرسنال قصد دارد مارکو آسنسیو، فوق ستاره خط میانی رئال مادرید را به خدمت بگیرد.

شنبه 4 شهریور

-امروز نشریه تلگراف ادعا کرد که دلیل اصلی تاخیر در انتقال امباپه به پی اس جی، مخالفت مدیر موناکو است چرا که او ترجیح می دهد به جای قوی تر کردن رقیب اول خود در راه قهرمانی لیگ فرانسه، امباپه را به رئال واگذار کند.

چهارشنبه 1 شهریور

– نشریه مارکا مدعی شد که زین الدین زیدان، سرمربی رئال، بدون مذاکره، قراردادش را تا سال 2020 با باشگاه مادریدی تمدید خواهد کرد.

– امروز نشریه ال پائیس به نقل از یکی از دوستان صمیمی رونالدو گزارش داد که هنوز ماندنی شدن او در رئال قطعی نیست.

– ایسکو، مارکو آسنسیو، کریم بنزما، مارسلو، دنی کارواخال و رافائل واران بازیکنانی هستند که به گفته مارکا، در فهرست تمدید قرارداد رئال مادرید قرار دارند.

– نشریات اسپانیایی مدعی شدند که پیشنهاد پاری سن ژرمن برای جذب کیلیان امباپه، ستاره موناکو، دو برابر رئال بوده است.

سه شنبه 31 مرداد

– طبق ادعای کالچومرکاتو، ممکن است به علت تعدد بازیکن در این فصل در ترکیب رئال مادرید و احتمال نیمکت نشینی مارکوس یورنته، ممکن است او یک فصل دیگر را به شکل قرضی خارج از رئال مادرید سپری کند که پاری سن ژرمن در حال حاضر جدی ترین مشتری اوست.

– نشریه دیلی استار ادعا کرد که اگر لیورپول موفق به جذب متئو کواچیچ، هافبک کروات رئال مادرید شود آنگاه مسئولان این تیم مجوز جدایی کوتینیو را صادر خواهند کرد.

– به ادعای کادنا سر، رئال مادرید قصد دارد یک دفاع مرکزی و یک مهاجم نوک به خدمت بگیرد و مدیران باشگاه بدون اینکه این موضوع را رسانه ای کنند،عملکرد چند بازیکن را تحت نظر دارند.

شنبه 28 مرداد

– آس امروز گزارش داد که اشرف حکیمی، دفاع راست تیم جوانان رئال به تیم اول این باشگاه اضافه شده است.

– طبق ادعای مارکا، رئال برای جلوگیری از نزدیک شدن تیم هایی چون بارسلونا و پی اس جی به آسنسیو، قصد دارد رقم فسخ قراردادش را به 500 میلیون یورو افزایش دهد؛ مشابه رقم فسخ کروس، مودریچ و سبایوس.

-به ادعای آس، رئال چند روز قبل پیشنهادی 75 میلیون یورویی از سوی یوونتوس برای کوواچیچ را رد کرده و به مدیران باشگاه ایتالیایی اعلام کرده است که این بازیکن با هیچ قیمتی فروخته نخواهد شد.

جمعه 27 مرداد

طبق ادعای روزنامه سان، رئال پیشنهادی 46 میلیون پوندی برای جذب داوید دخه آ به منچستریونایتد ارائه کرده است.

چهارشنبه 25 مرداد

لوییس فرناندز، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن فاش کرد که کیلیان امباپه، ستاره موناکو، علاقمند به حضور در تیم هایی مانند رئال مادرید یا منچسترسیتی است.

شنبه 21 مرداد

– یک روز پس از تایید خبر تمدید ایسکو با رئال مادرید توسط نشریه آ.اس، حال این نشریه تایید کرد که زین الدین زیدان نیز قراردادش با باشگاه را برای سه فصل دیگر تایید کرده است.

جمعه 20 مرداد

رادیو کاتالان فاش کرد که به جز بارسا، رئال مادرید هم به شدت به دنبال جذب دمبله است و با توجه به ناکامی احتمالی در خرید امباپه، برای این ستاره جوان نقشه کشیده است.

-روزنامه آ.اس مدعی شد که ایسکو، هافبک رئال مادرید، قراردادش را با این باشگاه تمدید کرده است.

پنج شنبه 19 مرداد

– طبق ادعای موندودپورتیوو، رقم فسخ قرارداد مارکو آسنسیو 80 میلیون یورو بود ولی رئالی ها به صورت محرمانه ای این رقم را تقریبا دو برابر کرده و به 150 میلیون یورو افزایش داده اند تا مانع از انتقال او به بارسا شوند.

– روزنامه آ.اس، چاپ مادرید مدعی شد که باشگاه رئال مادرید تا ساعاتی دیگر، قراردادش با ایسکو را به صورت رسمی تمدید خواهد کرد.

چهارشنبه 18 مرداد

– ESPN فاش کرد که هنگامیکه ایسکو 21 ساله بود و در مالاگا عضویت داشت، شیاطین سرخ برای جذب او دست به کار شده بودند اما فرگوسن در نهایت از این انتقال منصرف شد. در آن مقطع کادر فنی یونایتد معتقد بود که سر ایسکو نسبت به بدنش بزرگ تر است و علیرغم کیفیت بالای فنی، ایسکو به اندازه کافی سریع نیست و به درد بازی در یونایتد نمی خورد.

– نشریه سان ادعا کرد که زیدان به کیلور ناواس اعتماد کاملی دارد و دیگر علاقه ای به انتقال دخیا ندارد. به همین دلیل دیگر شیاطین سرخ نیز عجله ای برای تمدید قرارداد سنگربان خود ندارند و این پروسه به تابستان سال بعد موکول خواهد شد.

– فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید مدعی شد که او و سرمربی تیمش، هیچ علاقه ای به فروش گرت بیل، ستاره تیمشان ندارند.

سه شنبه 17 مرداد

-سایت گل ادعا کرد علیرغم تمایل رئال مادرید به جذب امباپه و علاقه احتمالی بیشتر موناکو به انتقال وی به تیمی خارج از فرانسه، پاری سن ژرمن از تلاش برای جذب این بازیکن جوان دست نخواهد کشید.

 -روزنامه مارکا گزارش داد که پس از انتشار صحبت های روز گذشته مورینیو در مورد علاقه به خرید گرت بیل، رئال در مورد فروش این ستاره ولزی و جذب کیلیان امباپه به جای او، جدی تر شده است. در حقیقت کهکشانی ها می‌خواهند بخشی از قرارداد انتقال امباپه را با فروش بیل تامین کنند و همچنین پست مناسب امباپه را با فروش بیل خالی کنند.

دوشنبه 16 مرداد

– نشریه موندودیپورتیوو در گزارشی اذعان داشت که مدیران رئال مادرید در رویای جذب دیبالا هستند و در این میان ممکن است متئو کواچیچ که به شدت مورد توجه یووه قرار دارد قربانی شود.

یکشنبه 15 مرداد

-اکسپرس گزارش داد که باشگاه منچسترسیتی نیز به جمع مشتریان لیگ برتری گرت بیل، ستاره رئال مادرید پیوست.

شنبه 14 مرداد

-وادیم واسیلیف، نایب رئیس موناکو شایعات مربوط به درخواست جدایی امباپه را تکذیب کرد.

جمعه 13 مرداد

مارکا ادعا کرد که رئال مادرید از باشگاه هایی مانند چلسی و منچستریونایتد خواسته اگر قصد دارند گرت بیل را به خدمت بگیرند، برای خرید او اقدام کنند.

– روزنامه مارکا مدعی شد که کیلیان امباپه تنها در صورتی به رئال خواهد پیوست که گرت بیل این تیم را ترک کند.

پنج شنبه 12 مرداد

– به ادعای نشریه معتبر اکیپ، بارسلونا به عنوان آخرین تیمی که به جمع مشتریان امباپه اضافه شده، حالا شانسش از رئال مادرید و دیگر رقبا بیشتر است.

-اکیپ ادعا کرد که کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی و 18 ساله موناکو از سران تیمش رسما خواست اجازه جدایی وی را صادر کنند و این خبر خوبی برای مشتریان او از جمله رئال مادرید  است.

سه شنبه 10 مرداد

– رادیو مارکا ادعا کرد که پیشنهاد 30 میلیون یورویی آ اس رم برای خرید لوکاس واسکز، ستاره جوان رئال مادرید، رد شد.

-دیلی میل گزارش داد که موناکو قصد دارد از تمایل احتمالی بارسا برای جذب کیلیان امباپه سود برده و قیمت این بازیکن را افزایش دهد. در حالی که رئالی ها سخت به دنبال خرید این ستاره جوان هستند، موناکو قصد دارد پیشنهاد خود برای فروش امباپه را از 180 میلیون یورو به 200 میلیون یورو افزایش دهد تا از این طریق سود بیشتری نصیب خود کند.

دوشنبه 9 مرداد

سایت Diario Gol مدعی شد که کریستیانو رونالدو با حضور کیلیان ام باپه در رئال مادرید مخالف است و از این می‌ترسد که جایگاهش در این تیم را از دست بدهد.

یکشنبه 8 مرداد

-طبق اخبار نشریه ساندی اکسپرس، مورینیو حاضر است یک سال دیگر هم برای خرید گرت بیل صبر کند تا مطمئن شود این بازیکن در نهایت راهی اولدترافورد خواهد شد.

شنبه 7 مرداد

– جاناتان بارنت، ایجنت گرت بیل، شایعه جدایی او از رئال مادرید را “احمقانه” و “مسخره” توصیف کرد.

جمعه 6 مرداد

– پس از نشریه مارکا، مدیر برنامه های گرت بیل نیز احتمال پیوستن او به منچستریونایتد را رد کرد.

– پس از اینکه لوپاریزین ادعا کرد بارسا نیز به جمع تیم های خواهان امباپه اضافه شده است، امروز نشریه اسپورت نیز گزارش داد که مذاکرات مستقیمی بین مسئولان بارسا و امباپه صورت گرفته است. این در حالی است که رئال سخت به دنبال خرید این ستاره فرانسوی است.

– امروز نشریه میرر فاش ساخت که مورینیو هنوز از جذب بیل ناامید نشده و در حال طرح ریزی یک برنامه خاص برای جدا کردن ستاره ولزی از رئال است. در واکنش به این خبر، مارکا به نقل از نزدیکان بیل گزارش داد که این بازیکن پیشنهاد یونایتد و مورینیو را رد کرده و به هیچ عنوان قصد ندارد رئال را ترک کند.

– شب گذشته در برنامه ال لارگرو از شبکه کادنا سر این موضوع مطرح شد که پیشنهاد رئال به موناکو 150 میلیون یورو بوده و سیتی با 10 میلیون یورو بیشتر، شانس اول جذب امباپه محسوب می شود. به ادعای این شبکه رادیویی، موناکو برای فروش امباپه 180 میلیون یورو خالص می خواهد ولی رئالی ها قصد ندارند چنین رقمی برای جذب یک بازیکن 18 ساله هزینه کنند.

پنج شنبه 5 مرداد

-اسکای اسپورتس مدعی شد که مدیران باشگاه میلان، ملاقاتی با ژرژ مندس، مدیربرنامه های کریستیانو رونالدو داشته اند و در مورد انتقال احتمالی ستاره رئال به سن سیرو مذاکره کردند.

چهارشنبه 4 مرداد

– طبق اخبار ESPN، اگرچه گرت بیل بارها از حضور در ترکیب رئال ابراز خوشنودی کرده اما ممکن است برای بازگشت به لیگ برتر و پوشیدن لباس منچستریونایتد بی میل نباشد.

– باشگاه موناکو رسما و از طریق نایب رئیس خود هرگونه توافق با رئال مادرید بر سر انتقال کیلیان امباپه به مادرید را رد کرد.

– موندو دپورتیوو ادعا کرد رئال مادرید از علاقه بارسلونا به جذب دمبله و مذاکرات با این بازیکن باخبر است. اگرچه در تابستان امسال اخبار زیادی در مورد احتمال پیوستن دمبله به بلوگرانا شنیده شد، اما اخبار حاکی از توافق آنها برای تابستان سال 2018 است و رئال مادرید با علم به این موضوع قصد دارد امسال پروسه خرید این وینگر سرعتی را نهایی کند.

 

سه شنبه 3 مرداد

ساعاتی پیش نشریه مارکا اعلام کرد که کیلیان امباپه، با رقم 180 میلیون یورو راهی رئال خواهد شد. اما  اسکای اسپورتس ادعا کرد که پس از تماس با مدیران موناکو آنها چنین تواقفی را رد کرده اند.

-طبق ادعای مارکا، رئال مادرید برای جذب امباپه 160 میلیون یورو بعلاوه 20 میلیون یورو پاداش های متغیر پرداخت خواهد کرد. این معامله رکوردشکن می تواند به 150 +30 میلیون یورو هم تغییر کند.

-کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید سرانجام سکوتش را شکست و تایید کرد که می‌خواهد فصل آینده با رئال مادرید ادامه دهد.

دوشنبه 2 مرداد

– کالچومرکاتو ادعا کرد که مائوریتسیو پوچتینو به سبک بازی متیو کوواچیچ علاقه مند بوده و از سران تاتنهام خواسته مقدمات جذب این هافبک کروات رئال مادرید را فراهم کنند.

یکشنبه 1 مرداد

 دون بالون ادعا کرد که باشگاه های منچستریونایتد و آرسنال به دنبال به خدمت گرفتن مارکو آسنسیو، ستاره جوان رئال مادرید هستند.

-آ.اس ادعا کرد اودریوزولا از سوسیداد، سیدیبه از موناکو و نیز کیمپه به از پی اس جی به عنوان جانشین دانیلو در دسترس رئال هستند ولی برای جذب هر سه باید رقمی گزاف هزینه شود و این برای جذب یک بازیکن که قرار است ذخیره کارواخال باشد عقلانی به نظر نمی رسد.

رسمی: دانیلو از رئال به منچسترسیتی پیوست

شنبه 31 تیر

-زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، تایید کرد که دانیلو، مدافع راست برزیلی تیمش، اردوی رئال در لس آنجلس را ترک کرد تا مراحل پایانی انتقالش به منچسترسیتی را انجام بدهد.

-مارکا ادعا کرد هدف اول رئال مادرید در بازار تابستانی کیلیان امیاپه هست اما اگر این انتقال عملی نشد، این تیم برای یافتن جانشینی برای موراتا به دنبال گزینه ای ارزان قیمت تر خواهد رفت؛ بازیکنانی چون دومنیکو براردی از ساسولو یا کاسپر دالبرگ از آژاکس.

– طبق اخبار نشریه سان، با توجه به اینکه زیدان به امباپه قول حضور در ترکیب فیکس را داده و در این صورت باید یکی از سه ضلع مثلث BBC نیمکت نشین شود، ممکن است کریم بنزما به عنوان بخشی از قرارداد امباپه راهی فرانسه شده تا رئال مادرید نیز مجبور به پرداخت مبلغ کمتری برای امباپه باشد.

جمعه 30 تیر

-طبق ادعای مارکا، رئال روز گذشته اولین پیشنهاد رسمی خود را به موناکو ارائه داد ولی پاسخی عجیب دریافت کرد. موناکو برای فروش امباپه حالا 190 میلیون یورو می خواهد؛ در حالی که پیش از این گفته می شد با 130 میلیون یورو حاضر به فروش امباپه خواهد شد.

-رسانه های انگلیسی ادعا کردند که رئال مادرید و منچسترسیتی برای انتقال دانیلو، مدافع برزیل رئال، بر سر مبلغ 30 میلیون یورو به توافق رسیدند.

پنج شنبه 29 تیر

– به گزارش کالچو مرکاتو، اگرچه هنوز اخبار دقیق در مورد رقم فروش آلوارو موراتا به چلسی اعلام نشده اما کارشناسان این رقم را احتمالا حدود 80 میلیون یورو ارزیابی کرده اند که می تواند منبع مناسبی برای تهیه مبلغ خرید کیلیان امباپه باشد و احتمالا از این مقطع تا پایان تابستان، مهم ترین سوژه رئال مادرید جذب این ستاره 18 ساله فرانسوی است.

چهارشنبه 28 تیر

رسمی: توافق چلسی و رئال مادرید برای انتقال آلوارو موراتا

-طبق اخبار تاک اسپورت، سران باشگاه رئال مادرید در واکنش پیشنهاد آرسنال برای انتقال الکسیس سانچس به سانتیاگو برنابئو، اعلام کردند که هرگز علاقه ای به فروش یکی از 3 ضلع مثلث هجومی خود یا یافتن جایگزینی برای آنها نداشته و همچنین زیدان نیز علاقه ای به سبک رفتار این مهاجم شیلیایی ندارد.

-امروز مارکا ادعا کرد که مذاکرات بین چلسی و رئال پیشرفت زیادی داشته و موراتا با رقمی بین 80 تا 90 میلیون یورو به تیم آبی شهر لندن خواهد پیوست.

– امروز آس گزارش داد که رئال در صورت جدایی آلوارو موراتا، هیچ مهاجمی را جایگزین او نخواهد کرد چرا که زیدان اعتقاد دارد همین حالا تیمش بدون موراتا هم مهره های تهاجمی خوبی در اختیار دارد. 

– پیش از این گفته می شد دانیلو راهی چلسی خواهد شد اما امروز مارکا گزارش داد که پس از تماس پپ گواردیولا، این مدافع برزیلی متقاعد شد تا به جای چلسی، به پیشنهاد منچسترسیتی پاسخ مثبت بدهد.

– دون بالون ادعا کرد که گرت بیل، ستاره رئال مادرید، توافقی مخفیانه با منچستریونایتد دارد تا فصل آینده به این تیم بپیوندد.

-دیلی استار مدعی شد که لوکاس واسکز به باشگاه رئال اعلام کرده که در صورت حضور کیلیان امباپه در رئال، او تلاش می‌کند به تیم دیگری بپیوندد.

سه شنبه 27 تیر

-دیلی استار ادعا کرد که به جز چلسی، منچسترسیتی نیز برای جذب دانیلو مدافع برزیلی رئال مادرید وارد عمل شده است.

– حالا نشریه دیلی استار فاش کرد که علیرغم از دست دادن شانس امضای قرارداد با روملو لوکاکو و انتقال این گلزن بلژیکی به اورتون و همچنین جدایی قطعی دیگو کاستا، سران چلسی علاقمند به ادامه نبرد با روسای میلان برای جذب موراتا و بالا بردن قیمت این بازیکن نیستند و از مبارزه با روسونری برای جذب این بازیکن کنار خواهند کشید

– به ادعای آس، کیلیان امباپه هیچ عجله ای برای تصمیم گیری ندارد و پس از ابراز تمایل رئیس و سرمربی موناکو تقریبا متقاعد شده است که یک فصل دیگر نیز در فوتبال فرانسه به کار خود ادامه دهد.

-به ادعای مارکا، پس از شکست مذاکرات رئال و یونایتد برای انتقال موراتا، حالا میلان جدی ترین گزینه برای این مهاجم ملی پوش است. میلانی ها 70 میلیون یورو برای جذب موراتا پیشنهاد داده اند ولی رئال به پایین تر از 80 میلیون یورو راضی نیست.

دوشنبه 26 تیر

نشریه دیلی میل فاش کرد که سران یونایتد رقم 70 میلیون یورو را برای فروش داوید دخه‌آ در نظر گرفته اند و قصد ندارند در این رابطه کوچکترین تخفیفی برای رئال مادرید قائل شوند.

– ماسیمیلیانو میرابلی، مدیر ورزشی میلان در مورد تمایل این باشگاه به خرید آلوارو موراتا و رناتو سانچز گفت که روسونری برای خرید این دو بازیکن قرار نیست که  دست به جنون بزند و برای هر دو بازیکن پیشنهاد معقول ارائه خواهد کرد

– خبرگزاری های انگلیسی مدعی شدند که چلسی، بیش از همیشه به جذب دانیلو، مدافع رئال مادرید نزدیک است.

– گاتزتا دلو اسپورت مدعی شد که باشگاه میلان به جذب آلوارو موراتا، مهاجم رئال مادرید نزدیک شده است.

– گرت بیل، فوق ستاره رئال مادرید تاکید کرد علی رغم شایعات مختلف در مورد جدایی اش، هیچگاه به جدایی از این باشگاه فکر نکرده است.

یکشنبه 25 تیر

– دانیلو، مدافع برزیلی رئال مادرید در آستانه پیوستن به چلسی قرار دارد و کونته به شدت علاقمند به سبک بازی این مدافع 26 ساله است اما نشریه “تایمز” ادعا کرد که منچسترسیتی نیز برای جذب این مدافع راست برزیلی اقدام کرده و ممکن است در آخرین لحظه مسیر دانیلو تغییر یافته و راهی ورزشگاه اتحاد شود.

– حالا نشریه انگلیسی “میرر” ادعا کرد که شیاطین سرخ قصد دارند با استفاده از تمایل رئال برای خرید داوید دخه آ، تونی کروس را به خدمت بگیرند.

-فاسونه، مدیر میلان، تایید کرد که آلوارو موراتا، مهاجم رئال مادرید، یکی از گزینه های این باشگاه برای تقویت خط حمله روسونری است.

– طبق ادعای مدیا ست، هر دو تیم یوونتوس و اینتر علاقمند به جذب تونی کروس هستند ولی مسئولان یووه با علم به اینکه کروس غیر قابل فروش است، هنوز قدم پیش نگذاشته اند.

– طبق گزارش مارکا، رونالدو این روزها در حال سپری کردن تعطیلات تابستانی اش است و با وجود شایعاتی مبنی بر جدایی اش از رئال به دلیل اتهامات مالیاتی سنگین دادستانی مادرید، پس از بازگشت از سفر تبلیغاتی به شانگهای چین، هفته بعد در کلینیک باشگاه رئال حاضر خواهد شد تا تست روتین پزشکی را انجام دهد.

شنبه 24 تیر

توتواسپورت فاش کرد که بونوچی از آلوارو موراتا، ستاره گلزن و 24 ساله رئال مادرید خواسته تا راهی میلان شود تا از این طریق خط حمله روسونری نیز قدرتمندتر شود.

– ای اس پی ان اذعان داشت که با توجه به اتفاقاتی که برای رئال مادرید در بازار تابستانی رخ داده، این تیم از توان مالی برای جذب داوید دخه‌آ برخوردار نخواهد بود.

– آس امروز ادعا کرد که با وجود اینکه رقم انتقال سبایوس تنها 16.5 میلیون یورو است ولی رئالی ها رقم فسخ قرارداد او را 500 میلیون یورو تعیین کرده اند. یعنی هر باشگاهی اگر قصد جذب سبایوس را بدون مذاکره با رئال داشته باشد، باید چنین رقمی را پرداخت کند.

– مارکا امروز ادعا کرد که امباپه روز گذشته در پاسخ به درخواست یک هوادار 14 ساله برای امضای پیراهن رئال گفته است که نمی تواند این پیراهن را امضا کند و عذرخواهی کرده است. 

-آ.اس خبر داد که در صورت جدایی دانیلو از رئال، زین الدین زیدان قصد دارد توماس مونیه، مدافع بلژیکی پاری سن ژرمن را به خدمت بگیرد.

جمعه 23 تیر

-کالچو مرکاتو ادعا کرد که میلانی ها بعد از خرید لئوناردو بونوچی، قصد دارند برای به خدمت گرفتن آلوارو موراتا، مهاجم رئال، اقدام کنند.

-به ادعای آس، رئال مادرید هرگز قصد ندارد بیش از 6 یا 7 میلیون یورو خالص در سال به امباپه پرداخت کند و پرداخت چنین رقمی برای یک بازیکن 18 ساله را کاملا مناسب می داند ولی در سوی دیگر پی اس جی حاضر است 12 میلیون یورو در سال به ستاره موناکو بپردازد که دو برابر رئال مادرید است.

-امباپه امروز در محاصره خبرنگاران اسپانیایی حاضر نشد به هیچ سوالی راجع به رئال پاسخ دهد اما در جمله ای کوتاه گفت که نمی داند فصل بعد هم در موناکو خواهد ماند یا خیر و پیوستنش به تیمی دیگر را رد نکرد.

-مارکا فاش کرد که سبایوس و ایجنت او برای نهایی شدن انتقالش به رئال حاضر شدند از دریافت بخشی از پول خود صرف نظر کنند. 

– طبق اخبار نشریه سان، پیشنهاد جدید رئال مادرید برای جذب داوید دخیا 50 میلیون پوند خواهد بود اما به نظر می رسد باز هم جواب منچستریونایتد منفی است.

– رسمی: دنی سبایوس، هافبک اسپانیایی بتیس سرانجام بعد از حرف و حدیث های فراوان با قراردادی 6 ساله به رئال مادرید پیوست.

– مارکا فاش کرد که در صورت جدایی دانیلو، رئال مادرید برای جذب توماس مونیه، مدافع راست پاری سن ژرمن اقدام خواهد کرد.

پنج شنبه 22 تیر

– طبق اخبار نشریه میرر، اگرچه یوونتوس هم به شدت خواهان حضور دانیلو بود و مذاکرت بین سران رئال و یووه نیز تا مرحله خوبی پیش رفت، اما در نهایت توافق حاصل نشد تا چلسی از این فرصت استفاده کند و با رئالی ها برای انتقال این مدافع برزیلی بر سر رقم 28 میلیون یورو به توافق برسند.

– اسپورت مدیاست فاش کرد که خرید تونی کروس برای یوونتوس حدود 70 میلیون یورو هزینه خواهد داشت و به همین دلیل شاید آنها مجبور شوند به جز لئوناردو بونوچی، خوان کوادرادو را نیز به فروش برسانند تا منابع مالی جذب کروس فراهم شود.

– اوندا سرو گزارش داد که باشگاه تیانجین چین که مربیگری اش بر عهده فابیو کاناوارو است، به موراتا پیشنهاد حقوق سالانه 30 میلیون یورو خالص ارائه داده که 6 برابر حقوق دریافتی فعلی این بازیکن است

– طبق ادعای مارکا، رئالی ها دوست دارند امباپه یک سال دیگر در موناکو بماند و سپس عملکرد او در طول فصل آتی را زیر نظر داشته باشند. برای این منظور اتحادی بین مسئولان رئال و وادیوم واسیلیف، نایب رئیس موناکو ایجاد شده تا از پیوستن امباپه به پی اس جی ممانعت شود.

چهارشنبه 21 تیر

-آ.اس ادعا کرد که عدم توافق باشگاه های رئال مادرید و بتیس بر سر چگونگی پرداخت مبلغ انتقال دنی سبایوس، باعث شده تا این انتقال هنوز نهایی نشود.

– طبق ادعای UOL، دانیلو به زودی با رقم 31 میلیون یورو راهی چلسی خواهد شد و رئالی ها برای پر کردن جای خالی او، آلوارو اودریوزولا، دفاع راست تیم جوانان اسپانیا و باشگاه سوسیداد را در نظر دارند.

سه شنبه 20 تیر

-رسانه های انگلیسی خبر دادند که علی رغم توفیق در جذب آنتونیو رودریگر، چلسی به دنبال دانیلو، مدافع راست رئال، برای تقویت خط دفاعی خود است.

– در حالی که نشریات مادریدی پیوستن سبایوس به رئال مادرید را قطعی می دانند امروز کیکه ستین، مربی بتیس ابراز امیدواری کرد که این انتقال رسمی نشود.

-رسمی: باشگاه رئال مادرید تایید کرد که خامس رودریگس، ستاره ناراضی این باشگاه راهی بایرن مونیخ شده است.

– آ.اس امروز گزارش داد که سبایوس روز گذشته در کلینیکی غیر از کلینیک رئال تست های پزشکی داده و قراردادش را نیز امضا کرده است.

دوشنبه 19 تیر

– مراسم معارفه تئو هرناندز، مدافع جدید رئال مادرید در باشگاه رئال مادرید برگزار شد.

– رئیس باشگاه بتیس در مراسم معارفه یوردی امات، تایید کرد که دنی سبایوس به رئال مادرید خواهد پیوست.

– کاراکول تی وی ادعا کرد که به زودی بایرن مونیخ پیشنهادی رسمی برای جذب خامس ارائه خواهد داد و این تیم آلمانی را جدی ترین خواهان خامس دانست.

–  آ.اس گزارش داد که به زودی پیشنهادی 80 میلیون یورویی از سوی چلسی برای موراتا به باشگاه رئال خواهد رسید و به سبب روابط بسیار خوب دو باشگاه، مسئولان رئال قصد ندارند با این پیشنهاد مخالفت کنند و حاضر خواهند شد تا زمینه برای انتقال موراتا به باشگاه لندنی را هموار کنند.

-روزنامه مارکا چاپ مادرید مدعی شد که امروز صبح اولین ملاقات بین زیدان و پرز انجام خواهد شد و دو طرف برای تمدید قرارداد مذاکرات خود را آغاز خواهند کرد.

یکشنبه 18 تیر

– مدیر برنامه کاستاس مانولاس، مدافع یونانی رم تایید کرد که موکلش مورد توجه بارسلونا و رئال مادرید قرار گرفته است.

– نشریه “اسپورت” فاش کرد که خورخه مندس، مدیر برنامه خامس این بازیکن را به تیم هایی چون چلسی، یونایتد، پاری سن ژرمن، اینتر میلان، یوونتوس و سیتی پیشنهاد داده است اما هیچ یک از تیم های نامبرده علاقمند به خرید این بازیکن نبودند و دلیل اصلی آن قیمت بالا و 74 میلیون یورویی خامس بوده است.

-نشریه آ.اس ادعا کرده که سران روسونری می دانند که جذب مودریچ در تابستان امسال کار دشواری است پس در ماه ژانویه هم برای جذب این بازیکن وارد عمل خواهند شد.

– علیرغم تلاش چلسی برای جذب خامس، رسانه های انگلیسی از جمله اکسپرس ادعا می کنند خود این بازیکن علاقمند به حضور در ترکیب یونایتد است

– به ادعای رسانه های انگلیسی، فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال از ابتدا هم تمایلی برای فروش موراتا به یونایتد نداشت و این بازیکن را به علاوه خامس به چلسی پیشنهاد داده است.

– به ادعای موندودپورتیوو، انتشار خبر توافق دنی سبایوس با رئال، باعث شوکه شدن مدیران بارسا شد؛ چون آنها  با توجه به اخبار دریافتی، به هیچ عنوان انتظار نداشتند که سبایوس به این زودی با رئال به توافق رسیده باشد.

-رسانه های انگلیسی ادعا کردند که باشگاه چلسی، جدی ترین مشتری خامس رودریگس، بازیکن رئال مادرید است.

-روزنامه آ.اس، نزدیک به باشگاه رئال مادرید مدعی شد که کریستیانو رونالدو در این تیم ماندنی خواهد شد.

شنبه 17 تیر

نشریه آ.اس ادعا کرد که خامس رودریگس، ستاره کلمبیایی رئال، برای اینکه مجبور نشود در تور پیش از فصل این تیم در آمریکا شرکت کند، امیدوار است که تا 48 ساعت آینده از این باشگاه جدا شود.

-دیلی استار ادعا کرد که تاتنهام پیشنهادی 25 میلیون یورویی برای خرید متیو کوواچیچ، هافبک کروات رئال مادرید ارائه داد.

– نشریه مارکا ادعا کرد که سبایوس روز دوشنبه در تست های پزشکی رئال شرکت خواهد کرد و قرارداد 6 ساله ای با قهرمان اسپانیا و اروپا امضا می کند.

– به ادعای مارکا، لوکا زیدان، پسر دوم زین الدین زیدان، بیشترین شانس را برای پر کردن خالی روبن ینیز، دروازه بان سوم رئال که به دنبال رفتن به تیم دیگری است، دارد و البته در این راه رقیبی به نام کرانیکس را پیش روی خود می بیند.

-نشریه آس به نقل از منابع موثق خود ادعا کرد که دنی سبایوس پاسخ مثبت قطعی خود را به رئال داده و تنها مذاکرات نهایی بین رئال و مسئولان بتیس باقیمانده است

جمعه 16 تیر

-نشریه مترو در خبری نوشت که علیرغم علاقه مورینیو به جذب خامس و احساس نیاز به حضور یک بازیکن خلاق در قلب خط میانی شیاطین سرخ، احتمال پیوستن این ستاره 26 ساله به چلسی بیشتر است. در واقع با توجه به منتفی شدن انتقال موراتا به الدترافورد و عدم توافق میان این دو باشگاه بر سر مبلغ قرارداد، حالا رئال مادرید ترجیح می دهد خامس هم به یونایتد نرود و راهی چلسی شود.

– نشریه “ایندپندنت” ادعا کرد که علیرغم توافق تقریبی با لوکاکو، مورینیو هنوز هم علاقمند به حضور موراتا است و شیاطین سرخ از تلاش برای جذب او دست نکشیده اند.

-آس دقایقی پیش گزارش داد که مسئولان رئال به سبایوس اولتیماتوم داده اند که تا فردا نظر نهایی خود را بگوید در غیر این صورت آنها پیشنهاد خود را پس خواهند گرفت.

-نشریه مارکا گزارش داد که با جدی شدن مذاکرات منچستریونایتد و اورتون برای انتقال روملو لوکاکو، عملا انتقال آلوارو موراتا به الدترافورد منتفی شده است.

پنج شنبه 15 تیر

– مارکا گزارش داد که خبر توافق یونایتد با لوکاکو، باعث شوکه شدن رئالی ها شده چرا که آنها تصور می کردند در مورد موراتا در حال رسیدن به نتیجه نهایی هستند. در اسپانیا از توافق با لوکاکو که هنوز رسمی هم نشده، به عنوان تاکتیکی برای عصبی کردن رئال و راضی شدن آنها به دریافت 75 میلیون یورو برای جدایی موراتا تعبیرشده است.

-به ادعای مارکا، روز گذشته پیغامی از طرف رئال مادرید به امباپه رسید مبنی بر اینکه منتظر باشد و اینکه به زودی بار دیگر برای جذبش اقدام خواهند کرد تا به این طریق آگاه باشد که رئال نسبت به انتقال او ناامید نشده است

– طبق ادعای اکسپرس، چلسی پیشنهادی 22 میلیون پوندی نیز برای خرید دانیلو به رئال ارائه کرده که احتمالا رئال آن را قبول نخواهد کرد. یوونتوس پیشتر پیشنهادی 17.5 میلیون پوندی ارائه کرده بود که با مخالفت رئال روبرو شده بود.

– روزنامه آ.اس نزدیک به باشگاه رئال مادرید مدعی شد که پیوستن احتمالی دنی سبایوس به رئال، جدایی خامس را سرعت می‌بخشد.

– روزنامه مارکا نزدیک به باشگاه رئال مادرید مدعی شد که آلوارو موراتا، مهاجم این تیم تنها یک گام با جدایی از رئال و پیوستن به منچستر فاصله دارد.

چهارشنبه 14 تیر

– رسمی: فابیو کوئنترائو، مدافع رئال مادرید به باشگاه اسپورتینگ لیسبون پیوست.

رسمی: تئو هرناندس به رئال مادرید پیوست

-اخبار فراوانی در مورد احتمال پیوستن دانیلو به چلسی یا یوونتوس شنیده شده و مارکا ادعا می کند که کهکشانی ها قصد دارند برای جذب آلوراو اوریوزولا، مدافع جوان سوسیداد وارد عمل شوند. 

– مارکا نیز تیتر یک خود را به توافق مشروط سبایوس با رئال اختصاص داده است. به ادعای این منبع معتبر، سبایوس منتظر جدایی موراتا و خامس است تا جای خالی برای او در ترکیب رئال باز شود.

– سایت گل مدعی شد که باشگاه رئال مادرید، پیشنهاد اخیر منچستریونایتد برای موراتا را رد کرده و در قبال ستاره جوان خود، 90 میلیون یورو از یونایتد می‌خواهد.

– روزنامه مارکا مدعی شد که شرایط ادامه حضور رونالدو در رئال مهیا شده و مدیران رئال از این بابت مطمئن هستند.

سه شنبه 13 تیر

رسمی: په‌په با قراردادی دوساله به بشیکتاش پیوست

-نشریه فرانسوی اکیپ ادعا می کند که سران باشگاه پاری سن ژرمن برای جذب امباپه با وی و پدر او امروز وارد مذاکره شده اند و پیشنهاد حقوق سالانه 12 میلیون یورو را به وی ارائه داده اند که 2 برابر حقوق پیشنهادی رئال مادرید است.

–  مارکا در گزارشی ادعا کرده که پروسه خرید دروازه بان جدید برای رئال مادرید به تابستان سال 2018 موکول شده است.

– رسانه های هلندی خبر دادند که داوینسون سانچس، مدافع جوان و کلمبیایی آژاکس مورد توجه دو تیم بارسلونا و رئال مادرید قرار گرفته است.

– اسکای اسپورتس ایتالیا در خبری فاش کرد که گرت بیل علاقه ای به جدا شدن از رئال مادرید ندارد و شایعات بازگشت او به لیگ برتر و پیوستن به منچستریونایتد بی اساس است.

–  آس گزارش داد که زیدان از مدیران رئال درخواست کرده است تا هرچه زودتر زمینه انتقال سبایوس را فراهم کرده و بر خلاف تصورات قبلی او مشتاق است تا این بازیکن در اردوی پیش فصل رئال در آمریکا نیز حاضر باشد و سپس در مورد انتقال قرضی اش به تیمی دیگر یا ماندنی شدن او تصمیم گیری شود.

– آس ادعا کرد که فوق ستاره پرتغالی به تازگی برای مدیران رئال پیغام فرستاده است. در این پیغام رونالدو اطمینان داده است که فعلا به ترک رئال فکر نمی کند و قصد دارد در این تیم بماند.

– رادیو سویا مدعی شد که یوونتوس نیز به رقابت برای جذب دنی سبایوس، ستاره بتیس که مورد توجه بارسلونا و رئال مادرید قرار دارد، اضافه شده است.

– روزنامه های فرانسوی ادعا کردند پاری سن ژرمن که در چند ماه اخیر به دنبال جذب یک ستاره بوده، در نهایت برای جذب خامس رودریگس تلاش خود را ادامه خواهد داد.

– روزنامه مارکا نزدیک به باشگاه رئال مادرید اعلام کرد که آلوارو موراتا در آستانه پیوستن به منچستریونایتد قرار دارد و در طول 72 ساعت آینده تکلیف این انتقال مشخص خواهد شد.

دوشنبه 12 تیر

– در نظرسنجی صورت گرفته توسط نشریه آس، 76 درصد رئالی ها خواهان شکسته شدن سکوت رونالدو شده اند و دوست دارند هرچه زودتر وضعیت بهترین بازیکن تیم شان مشخص شود.

–  آلوارو موراتا احتمالا آخرین روزهای حضورش در رئال را پشت سر می گذارد. به درخواست او امروز خوانما لوپز(ایجنت) به دیدار فلورنتینو پرز رفته تا در مورد پیشنهاد منچستریونایتد آخرین مذاکرات را انجام بدهند. طبق ادعای آس، آلفونسو موراتا، پدر این بازیکن نیز در این نشست حضور دارد.

– به ادعای آس، یوونتوس بر سر قراردادی 5 ساله و حقوق سالانه 5 میلیون یورویی با دانیلو به توافق رسیده و تنها امضای رئال مادرید بر روی برگه قرارداد باقی مانده است.

یکشنبه 11 تیر

– ناچو هرناندز، مدافع جوان رئال مادرید مورد توجه باشگاه رم ایتالیا قرار گرفته است. نشریاتی چون مارکا و گاتزتا با تایید این خبر اذعان داشتند که ناچو تا سال 2020 با رئال قرارداد دارد و حداقل قیمت او 15 میلیون یورو است اما سران رم امیدوارند این مدافع که قابلیت بازی کردن در تمام نقاط خط دفاعی را داراست را با قیمت کمتری جذب کنند.

-نشریه استاندارد ادعا کرد که رئال مادرید دیگر تمایلی به خرید تیبو کورتوا ندارد و این دروازه بان بلژیکی در لندن خواهد ماند.

– نشریه میرر فاش ساخت که آرسن ونگر، سرمربی آرسنال در تماس با پدر امباپه از او خواسته است که کاری کند پسرش پیشنهاد رئال را فراموش کرده و به ارسنال بپیوندد.

– مارکوس یورنته امروز در مصاحبه با مارکا تایید کرد که از سوی مسئولان رئال به وی اطلاع داده شده که فصل آتی جایگاه خاصی در برنامه های زیدان دارد و با اتمام قرارداد قرضی اش با آلاوس، به سانتیاگو برنابئو بازخواهد گشت.

-روزنامه آ.س نیز – چاپ امروز خود مدعی شده که باشگاه رئال مادرید می‌خواهد دنی سبایوس، هافبک بتیس را جذب کند و در ازای او قصد دارد 20 میلیون یورو بپردازد و این در حالی است که بند فسخ قرارداد او 15 میلیون یورو است

-روزنامه مارکا، نزدیک به باشگاه رئال مادرید مدعی شد که په په، مدافع رئال مادرید از تصمیم خود برای پیوستن به پاری سن ژرمن پشیمان شده و حالا می‌خواهد راهی لیگ ترکیه و باشگاه بشیکتاش شود.

پنج شنبه 8 تیر

-دیاریو مادریدیستا ادعا کرد که ممکن است رئال مادرید در این تابستان هم ادن هازارد و هم کیلیان امباپه را به خدمت بگیرد.

-ای اس پی ان اعلام کرد که په په، مدافع رئال مادرید، احتمالا اولین خرید تابستانی پاری سن ژرمن خواهد بود.

-میرر گزارش داد که علی رغم گزارش های اخیر، آلوارو موراتا برای نهایی کردن انتقالش به منچستر نرفته و همچنان با همسرش در تعطیلات به سر می برد.

-رسمی: انزو زیدان، پسر زین الدین زیدان و هافبک رئال مادرید، با قراردادی سه ساله به آلاوس پیوست.

-مارکا اعلام کرد که مدیران رئال مادرید دوشنبه یا سه شنبه آینده با کریس رونالدو ملاقات خواهند داشت تا او را به ادامه حضور در این باشگاه متقاعد کنند.

-آنخل آرو، رئیس باشگاه بتیس، شایعه مذاکره با رئال مادرید برای انتقال دنی سبایوس را رد کرد.

-کریستوف هنروتای، مدیر برنامه های تیبو کورتوا، اعلام کرد که با مسئولان رئال مادرید در تماس دائمی است.

-نشریه آ.اس ادعا کرد که دنی سبایوس، هافبک جوان بتیس، که مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته، در آستانه توافق با بارسلوناست.

-نشریه سان اعلام کرد که باشگاه رئال مادرید قیمت آلوارو موراتا را به 90 میلیون یورو افزایش داده و همین مسئله انتقال او به منچستریونایتد را با مشکل مواجه کرده است.

چهارشنبه 7 تیر

-دون بالون اعلام کرد که رئالی ها به چلسی پیشنهاد داده اند که به عنوان بخشی از مبلغ انتقال تیبو کورتوا، کیلور ناواس را به خدمت بگیرند.

-دیاریو مادریدیستا خبر داد که منچسترسیتی پیشنهادی 70 میلیون یورویی برای ایسکو ارائه داد اما رئالی ها آن را رد کردند.

-دون بالون ادعا کرد که جروم بواتنگ، مدافع ملی پوش بایرن مونیخ، امیدوار است که در تابستان راهی رئال مادرید شود.

-مترو ادعا کرد که چلسی و یوونتوس در حال رقابت برای به خدمت گرفتن دانیلو، مدافع راست رئال مادرید هستند.

-فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، اعلام کرد در صورتی که کیلیان امباپه به رئال بپیوندد، کار دشواری برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی دارد.

-دنی سبایوس، هافبک جوان بتیس، در گفتگو با کادنا کوپه، شایعات اخیر در مورد توافقش با رئال مادرید را تکذیب کرد.

-فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، شایعات در مورد مذاکره این باشگاه با منچستریونایتد برای انتقال آلوارو موراتا را رد کرد.

-نشریه آ.اس خبر داده که رئالی ها سخت به جذب دنی سبایوس، هافبک جوان بتیس علاقه مند هستند و آماده اند تا مبلغ 15 میلیون یورویی که در قرارداد او ذکر شده را برای خریدش بپردازند.

-اوندا سرو ادعا کرد که رئال مادرید برای به خدمت گرفتن ساندرو، مهاجم مالاگا، با این باشگاه به توافق رسیده و این بازیکن را با انتقالی 6 میلیون یورویی به خدمت خواهد گرفت.

سه شنبه 6 تیر

-مارکا گزارش داد که رئالی ها 5 بازیکن را در رقابت های قهرمانی زیر 21 ساله های اروپا، پنج بازیکن را زیر نظر دارد: دنی سبایوس، جانلوئیجی دوناروما، ساندرو رامیرس، مارکوس یورنته و کپا آریسابالاگا

-مارکا ادعا کرد که رئالی ها هفته آینده انتقال تئو هرناندس، مدافع چپ اتلتیکو مادرید را نهایی خواهند کرد.

-اکسپرس ادعا کرد که چلسی آماده است تا با پیشنهادی 85 میلیون یورویی، آلوارو موراتا را به خدمت بگیرد و مانع از رفتن او به منچستریونایتد شود.

-مارکا اعلام کرد گرت بیل هیچ برنامه ای برای جدایی از رئال ندارد و قصد دارد تا پایان قراردادش در سال 2022 در این تیم بماند.

-آ.اس ادعا کرد با توجه به احتمال جدایی ماریانو دیاس و آلوارو موراتا از رئال، زین الدین زیدان قصد دارد بورخا مایورال را که به طور قرضی به ولفسبورگ رفته بود، پس بگیرد و در فصل جدید، فرصت بیشتری برای بازی به او بدهد.

-ژان میشل اولا، رئیس باشگاه لیون، تایید کرد که این باشگاه در آستانه به خدمت گرفتن ماریانو دیاس، مهاجم رئال است.

-فابیو الیکسو، روزنامه نگار برزیلی، ادعا کرد در صورت جدایی کریس رونالدو از رئال، ممکن است این باشگاه الکسیس سانچس را به خدمت بگیرد.

-آ.اس ادعا کرد بعد از تماس های متعددی که ژوزه مورینیو با آلوارو موراتا داشت، این مهاجم جوان ماه عسلش را کوتاه کرد و به مادرید بازگشت تا شرایط برای انتقالش به منچستریونایتد را فراهم کند.

دوشنبه 5 تیر

-دون بالون ادعا کرد که رفتن یا ماندن خامس رودریگس در رئال، به تصمیم کریس رونالدو در مورد آینده اش بستگی دارد.

-آلیس کامپلو، همسر آلوارو موراتا، صفحه اینستاگرام باشگاه منچستریونایتد را فالو کرد تا شایعات در مورد پیوستن این مهاجم اسپانیایی به جمع شیاطین سرخ قوت بگیرد.

-مارکا گزارش داد که رئالی ها قصد دارند قرارداد سرخیو راموس را حداقل برای یک فصل دیگر تمدید کنند. او در حال حاضر تا سال 2020 با رئال قرارداد دارد.

-دون بالون ادعا کرد که اگر پاری سن ژرمن علاوه بر پرداخت 90 میلیون یورو، مارکو وراتی را هم به رئال بدهد، این باشگاه حاضر به فروش گرت بیل است.

-رسمی: دیگو یورنته، مدافع جوان رئال مادرید، با قراردادی 5 ساله به رئال سوسیداد پیوست.

-مارکا اعلام کرد که انزو زیدان، پسر زین الدین زیدان، احتمالا به طور قرضی راهی آلاوس خواهد شد.

-تله فوت ادعا کرد که فلورنتینو پرز در دیدار با کیلیان امباپه و خانواده اش، تلاش کرد این ستاره جوان فرانسوی را متقاعد کند که پیوستن به رئال مادرید می تواند او را به یکی از بهترین بازیکنان دنیا تبدیل کند.

یکشنبه 4 تیر

-دیاریو گل ادعا کرد که خامس رودریگس با منچستریونایتد به توافق رسید و اکنون منتظر چراغ سبز رئال برای رفتن به الدترافورد است.

-گابریل مارکوتی، روزنامه نگار معروف ایتالیایی، اعلام کرد به دلیل اهمیتی که کریس رونالدو از لحاظ اقتصادی برای رئال مادرید دارد، این باشگاه به او اجازه جدایی نخواهد داد.

–دیاریو گل خبر داد که گرت بیل علاقه ای برای رفتن به پاری سن ژرمن ندارد و در صورت جدایی از رئال مادرید، راهی لیگ برتر انگلیس خواهد شد.

-تله فوت ادعا کرد که رئال مادرید در صورتی قادر به جذب کیلیان امباپه، ستاره جوان موناکو خواهد بود که وی اطمینان داشته باشد که در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت و این اتفاق در صورتی رخ خواهد داد که یکی از سه ضلع BBC از جمع کهکشانی ها جدا شوند.

-به ادعای نشریه ایل ژرونال دو مانش، رئال مادرید پیشنهادی 130 میلیون یورویی برای خرید امباپه به موناکو داده اما هنوز پاسخ روشنی دریافت نکرده است؛ در مقابل باشگاه موناکو نیز برای حفظ امباپه به وی پیشنهاد حقوق ماهانه 700 هزار یورویی داده است.

-نشریه آ.اس ادعا کرد که پاری سن ژرمن به دنبال به خدمت گرفتن گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید است.

شنبه 3 تیر

-نشریه اکیپ گزارشی منتشر کرد مبنی بر اینکه زیدان و نیز فلورنتینو پرز، در تماس تلفنی با امباپه(ستاره موناکو) به وی وعده داده اند که از بین بنزما، رونالدو و گرت بیل، یک بازیکن در این تابستان رئال را ترک خواهد کرد

-مارکا ادعا کرد که قرار است طی هفت روز آینده، تکلیف موراتا مشخص شود. این مهاجم جوان دوست دارد همگام بازگشت از تعطیلات، وضعیت او به طور کامل مشخص شده باشد و به همین منظور پیش بینی می شود که رئال و یونایتد چند روز دیگر مذاکرات جدی خود برای انتقال او را آغاز کنند.

-روزنامه آ.اس اسپانیا به نقل از روزنامه اکیپ فرانسه مدعی شد که زین الدین زیدان ، کیلیان امباپه را متقاعد کرده فصل آینده به رئال مادرید بپیوندد.

جمعه 2 تیر

-گرت بیل، ستاره ولزی کهکشانی ها شایعاتی که در مورد خروج او از برنابئو شنیده می شود را رد کرد.

مارکا فاش کرد که جانلوئیجی دوناروما علاقمند به پیوستن به رئال مادرید است و با این باشگاه به توافق شفاهی رسیده و حالا این زیدان است که باید در مورد آینده او تصمیم گیری کند.

-احمد بولوت، نماینده باشگاه بشیکتاش که مدیر برنامه های آردا تروان نیز است،  در مصاحبه با رسانه های ترکیه ای فاش ساخت که در لیسبون حضور دارد تا ضمن مذاکره با ژرژ مندس، مدیر برنامه های په په، زمینه برای پیوستن این بازیکن به بشیکتاش را فراهم کند.

-طبق ادعای اکیپ، رئال دو قول به امباپه داده است که او را مجاب به این انتقال کند. اولی فرصت بازی کردن در ترکیب اصلی در چمپیونزلیگ است و از این رو یک ستاره بزرگ باید از رئال جدا شود که طبق ادعای روزنامه ها گرت بیل خواهد بود. دومین قولی که رئال داده این است که او را به یک ستاره واقعی دنیای فوتبال در دو سال آینده تبدیل کند.

-آ.اس ادعا کرده زین الدین زیدان در تماس تلفنی با امباپه، از او خواسته است تا بدون هیچ نگرانی خاصی از موناکو جدا شده و به رئال بپیوندد.

پنج شنبه 1 تیر

به ادعای مارکا، تا به اینجا تنها از دو گزینه به عنوان گزینه های خرید احتمالی رئال نام برده شده است. اولی کیلیان امباپه است و دومی هم جی جی دوناروما.

مارکا در گزارشی ویژه به این موضوع اشاره کرد که ناصر الخلیفی، مدیر قطری PSG قصد ندارد تا پیش از ملاقات رونالدو و پرز، هیچ پیشنهادی به رئال ارائه دهد و او منتظر خواهد ماند تا رونالدو خود ابتدا پیشنهاد پیوستن به پی اس جی را مطرح کند.

مارکا اعلام کرد وقتی زمان مذاکرات رونالدو و فلورنتینو پرز فرا برسد، ستاره پرتغالی، پیشنهاد پاری سن ژرمن را به عنوان یکی از گزینه های روی میز مقابل پرز قرار خواهد داد.

چهارشنبه 31 خرداد

مارکا ادعا کرد رونالدو همچنان مایل است رئال مادرید را در تابستان امسال ترک کند و علیرغم اینکه کهکشانی ها هر رقمی را برای حفظ او پرداخت خواهند کرد،  رونالدو ترجیح می دهد ادامه دوران درخشان حرفه ای خود را در پاریس سپری کند.

نشریه “میرر” گزارش می دهد که ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتدها نیز ترجیح می دهد که پرونده انتقال رونالدو به یونایتد خیلی زود بسته شود تا سران این تیم تمام تمرکز خود را روی جذب موراتا قرار دهند.

به ادعای آس، پس از این مصاحبه و حمایت همه جانبه پرز، کریس رونالدو که این روزها همراه تیم ملی کشورش در روسیه حضور دارد، آرام تر شده و از مواضع قبلی خود برای جدایی از رئال عقب نشینی کرده است.

روزنامه اکیپ مدعی شد که باشگاه پاری سن ژرمن که به دنبال جذب رونالدوست، منتظر فشار این بازیکن بر باشگاه برای جدایی است.

سه شنبه 30 خرداد

“اسکای اسپورتس” ادعا می کند که مورینیو طی روزهای اخیر تماس های تلفنی فراوانی با آلوارو موراتا داشته تا شخصا او را مجاب به انتقال به اولدترافورد کند و این پروسه نهایی شود.

در حالی که گفته می شد منچستریونایتد قصد دارد 175 میلیون یورو بعلاوه دخیا را برای جذب رونالدو به رئال پیشنهاد دهد، امروز اکسپرس گزارش داد که مدیران یونایتد از جذب CR7 پشیمان شده اند.

دوشنبه 29 خرداد

-شبکه تلویزیونی Gol TV اسپانیا ادعا کرد که رونالدو تماسی تلفنی با راموس داشته و از  تصمیم غیرقابل بازگشتش برای جدایی از رئال گفته است.

– نشریه اکسپرس فاش کرد که باشگاه چلسی قصد جذب رونالدو را دارد و برای این منظور حاضر است هازارد را به رئال پیشنهاد دهد.

-به ادعای میرربسته پیشنهادی منچستریونایتد برای جذب رونالدو شامل 175 میلیون پوند بعلاوه داوید دخیا است!

بایرن و رد شایعات تلاش برای خرید کریس رونالدو

-طبق ادعای مارکا، کیلیان امباپه، ستاره جوان موناکو، پنجشنبه گذشته با دیمیتری ریبولولف ، مالک باشگاه دیداری داشت و از انگیزه هایش با او صحبت کرد. در حقیقت مهاجم فرانسوی به او گفته:” یا رئال مادرید یا هیچ تیم دیگر.

-خبرگزاری اوندا سرو مدعی شد که په په در تلاش است رونالدو را نیز راضی به حضور در پاری سن ژرمن کند تا هر دو  آغازی خوب در این تیم داشته باشند.

یکشنبه 28 خرداد

نشریه مارکا ادعا کرد که زین الدین زیدان، سرمربی رئال، در تماس با کریس رونالدو از او خواسته در سانتیاگو برنابئو بماند

شنبه 27 خرداد

-نشریات انگلیسی امروز گزارش دادند که دومین پیشنهاد یونایتد با مبلغ 61 میلیون پوند نیز برای جذب موراتا رد شد و این رقم با درخواست 79 میلیون پوندی کهکشانی ها فاصله زیادی دارد.

-در حالیکه در هفته های اخیر بسیاری از رسانه ها توافق په په و پاری سن ژرمن را قطعی می دانستند، به نظر می رسد تشابه پیشنهاد این تیم فرانسوی با رئال مادرید باعث شده تا این مدافع فرانسوی از رفتن به فرانسه منصرف شود.

-گاتزتا دلو اسپورت گزارش داد که بعید به نظر می رسد دیگر خامس تمایل به ماندن در برنابئو داشته باشد و با توجه به علاقه رئال به جذب دوناروما، سران میلان قصد دارند پیشنهاد معاوضه این 2 ستاره را مطرح کنند.

-دیلی میل گزارش داد در صورتی‌که رونالدو تصمیم قطعی خود به جدایی از رئال را بگیرد، پاری سن ژرمن فرانسه مقصد بعدی این فوق ستاره پرتغالی خواهد بود.

-تا همین چند روز پیش، همه از تمام شدن کار موراتا با منچستریونایتد خبر می دادند ولی حالا به ادعای آس، باشگاه رئال مادرید همه چیز را معلق کرده تا تکلیف ماندن یا رفتن کریس رونالدو مشخص شود.

-نشریه ABC از قول رئال مادرید مدعی شد که کریستیانو رونالدو هیچگاه به باشگاه اعلام نکرده که قصد جدایی دارد.

روزنامه سان از احتمال معاوضه کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید و داوید دخیا، گلر منچستریونایتد خبر داد.

جمعه 26 خرداد

-“اسپورت مدیاست” گزارش داد که علیرغم رضایت کهکشانی ها از عملکرد کیلور ناواس، آنها مشکلی ندارند تا برای جذب دوناروما، این سنگربان کاستاریکایی را از دست بدهند.

-نشریه “دیلی استار” ادعا می کند که مورینیو اذعان داشته برای انتقال داوید دخه‌آ، سنگربان 27 ساله و اسپانیایی خود به برنابئو، رقم 45 میلیون یورو به اضافه آلوارو موراتا را درخواست داشته که با توجه به تمایل رئال به فروش 80 میلیون یورویی موراتا، رقم انتقال دخیا به رئال را تبدیل به 125 میلیون یورو می کند که عددی عجیب به نظر می رسد.

خبرگزاری اسکای اسپورتس ایتالیا مدعی شد که جانلوئیجی دوناروما خواهان پیوستن به رئال مادرید است.

روزنامه آبولا در صفحه اول امروز خود مدعی شد که کریستیانو رونالدو قصد دارد اسپانیا را ترک کند.

پنج شنبه 25 خرداد

-اسکای اسپورتس ایتالیا ادعا کرد که آلوارو موراتا، مهاجم رئال مادرید، در صورت رفتن به منچستریونایتد دستمزد سالانه 12 میلیون یورویی دریافت خواهد کرد.​​​​​​​

-مارکا گزارش داد امروز در ملاقات بین کیلیان امباپه با وادیم واسیلیف، نایب رئیس موناکو، قرار است در مورد آینده این پدیده تصمیم گیری شود. واسیلیف قصد دارد در این ملاقات، امباپه را به تمدید قرارداد متقاعد کند و البته پیشنهادات رسیده از رئال و پی اس جی را نیز به اطلاع وی خواهد رساند.

سه شنبه 23 خرداد

پاری سن ژرمن آماده ارائه یک پیشنهاد خیره کننده برای گرت بیل

-مارکا گزارش داد که احتمال باشگاه رئال مادرید قرارداد مارکو آسنسیو را تا سال 2023 تمدید خواهد کرد.

-ok Diario ادعا کرد که منچستریونایتد با رئال برای انتقال خامس رودریگس به توافق رسیده و تنها موضوعات جزئی وجود دارد که دو طرف باید آن را حل و فصل کنند.

-آ.اس اعلام کرد که رئالی ها قصد دارند در این تابستان کیلیان امباپه را بخرند و سپس او را برای یک فصل به تیم فعلی اش، موناکو، قرض بدهند.

– آ.اس مدعی شد که شانس چلسی برای خرید خامس رودریگس بیش از منچستریونایتد و اینتر است

-دون بالون اعلام کرد که آلوارو موراتا از گرت بیل خواسته تا به همراه او به منچستریونایتد برود.

– دیلی تلگراف ادعا کرد که آلوارو موراتا برای رفتن به منچستریونایتد با این باشگاه به توافق رسیده است

-آ.اس خبر داد که یک باشگاه از سوپرلیگ چین، ممکن است پیشنهادی 200 میلیون یورویی برای خرید کریس رونالدو ارائه بدهد

دوشنبه 22 خرداد

-دون بالون ادعا کرد که زین الدین زیدان قصد دارد با فروش گرت بیل، کیلیان امباپه را به خدمت بگیرد

-مارکا گزارش داد که رئالی ها از ارائه پیشنهاد برای خرید داوید دخه آ، دروازه بان منچستریونایتد، منصرف شدند

-اسکای اسپورتس ادعا کرد که پیشنهاد ابتدایی منچستریونایتد برای خرید آلوارو موراتا توسط باشگاه رئال رد شد

-لو پاریزین ادعا کرد که باشگاه موناکو قصد دارد برای جلوگیری از انتقال کیلیان امباپه به رئال، قرارداد این ستاره 18 ساله را تمدید کند.

-آر ام سی ادعا کرد که باشگاه رئال قصد دارد در سومین تلاش برای خرید کیلیان امباپه، پیشنهادی 135 میلیون یورویی ارائه بدهد.

-ایندیپندنت ادعا کرد که رئالی ها آماده اند تا برای فروش گرت بیل با منچستریونایتد مذاکره کنند.

-دیاریو گل ادعا کرده که ژوزه مورینیو به باشگاه رئال مادرید اعلام کرده که برای انتقال داوید دخه آ تا یک زمان مشخص می توانند مذاکره کنند و همچنین خواستار انتقال رافائل واران به الدتر افورد به عنوان بخشی از این انتقال شده است.

-اسکای اسپورت ایتالیا ادعا کرده که آلوارو موراتا مایل است بار دیگر در سری آ بازی کند و این بار قصد دارد به میلان برود.

-دیاریو گل گزارش داد که خامس رودریگس می خواهد رئال مادرید را به مقصد منچستریونایتد یا اینتر ترک کند اما طرفین هنوز برای انجام انتقال به توافق نرسیده اند.

مارکا اعلام کرد که منچستریونایتد قصد دارد آلوارو موراتا را به عنوان بخشی از مبلغ انتقال داوید دخه آ به رئال، در اختیار بگیرد.

-اسپورت ایتالیا از تلاش اینتر برای خرید دو ستاره رئال، په په  و خامس رودریگس خبر داد.