پرسپولیس

مدیر برنامه شایان مصلح: استقلالی ها غرور او را خدشه دار کردند

فوتبال ترایب- شایان مصلح از جمله بازیکنانی بود که هر دو تیم سرخآبی خواهان به خدمت گرفتن او بودند. او بالاخره دیروز با پرسپولیس قرارداد بست ولی بین هواداران استقلال به پول پرستی و بازار گرمی متهم شد و در فضای مجازی نیز بحث های زیادی بر سر انتقال او رخ داد.
مدیر برنامه های این بازیکن با رد اتهام پول دوستی این بازیکن ادعا کرد که پیشنهاد استقلال بهتر از پرسپولیس بود ولی به دلیل صحبت یکی از مدیران استقلال و همچنین وضعیت بلاتکلیف هیات مدیره استقلال، مصلح پرسپولیس را انتخاب کرد.
مدیر برانامه های این بازیکن درباره رد پیشنهاد استقلال گفت:” شایان به خواسته من در یکی از جلسه‌ها با استقلالی‌ها حضور پیدا کرد و آماده امضا کردن قرارداد هم شد که ناگهان جمله‌ای شنید و به هم ریخت. وقتی یکی از مدیران استقلال به او گفت تو می‌خواهی با پول استقلال تمام مشکلات زندگی‌ات را حل کنی شایان به غرورش برخورد و حاضر به امضای قراردادی که از نظر مالی بهتر از پرسپولیس بود هم نشد!”
او درباره جزییات پیشنهاد دو تیم و علت دیگر رد پیشنهاد آبی ها اظهار داشت:” پیشنهاد پرسپولیس تفاوت چندانی با پیشنهاد استقلال نداشت و حتی آپشن‌های توافقی استقلال با شایان بهتر از پرسپولیس بود اما مدیرعامل استقلال گفت ما نمی‌توانیم این پول را بدهیم چرا که هیأت مدیره نداریم و قراردادها باید از سوی وزیر ورزش تأیید شود. در این بین مصلح چند راه حل داشت؛ یا اینکه منتظر می‌نشست تا وضعیت مدیریت باشگاه استقلال مشخص شود، یا اینکه به پرسپولیس می‌رفت.”
وی با انتقاد از عکس العمل هواداران نسبت به این بازیکن افزود:” شایان بدون هیچ حاشیه خاصی تیمش را انتخاب کرد و این در حالی است که مورد بمباران توهین‌ها و تهمت‌های زیادی قرار گرفت که واقعاً لایق آن نبود. چرا که هواداران از مسائل پشت پرده خبر ندارند .”