ایران

علی دایی: امیدوارم این بار به دور دوم جام جهانی برسیم

فوتبال ترایب- کاپیتان سابق تیم ملی ضمن تمجید از عملکرد کادر فنی تیم ملی ابراز امیدواری کرد که بتوانیم برای اولین بار به مرحله دوم جام جهانی پای بگذاریم.

تیم ملی فوتبال کشورمان امشب در دیداری مهم از مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به مصاف ازبکستان خواهد رفت و با پیروزی در این دیدار خواهد توانست برای اولین بار، دو جام جهانی پیاپی را تجربه کند.

علی دایی در آستانه این بازی گفت‌: “ما خیلی به صعود به جام جهانی نزدیک هستیم. در سال‌های اخیر آقای کارلوس کی‌روش و همکاران‌شان کارهای زیادی برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران انجام داده‌اند. من فکر می‌کنم که او توانسته است نظم و تعهد را به تیم‌ ‌ملی ‌اضافه کند ولی یکی از مهم‌ترین چیزهایی که او انجام داده است آوردن بازیکنان جوان زیادی به تیم بوده و همین باعث شده که خیلی از بازیکنان اصلی تیم تغییر کنند.”

اسطوره فوتبال ایران در ادامه‌ افزود:” ایران در کنار استرالیا یکی از بهترین تیم‌ها در آسیا است، چرا که در سال‌های اخیر ما به تیم‌های آسیایی نباختیم. من امیدوارم اگر امسال به جام جهانی صعود کنیم بتوانیم برای اولین بار به دور دوم برسیم. ”

او در پایان با اشاره به حضور پرشور هواداران در آزادی اظهار داشت :” در کنار تماشاگران بازی برای هر تیمی در ورزشگاه آزادی سخت است ولی این حس خیلی خوبی به بازیکنان تیم‌ ‌ملی می‌دهد. من مطمئن هستم که روز دوشنبه ازبکستان را شکست می‌دهیم و به جام جهانی روسیه صعود خواهیم کرد.”