انگلیس

دیگو کاستا: منتظر تصمیم چلسی در مورد آینده‌ام هستم

فوتبال ترایب- دیگو کاستا، مهاجم چلسی اعلام کرد هنوز منتظر است تا این باشگاه در مورد آینده او تصمیم گیری کند.

اسپانیا در حال حاضر در صدر گروه G در رقابت های مقدماتی جام جهانی قرار دارد و در دیدار شب گذشته اش مقابل مقدونیه کاستا گل دوم اسپانیا را به ثمر رساند تا این بازی در نهایت با نتیجه 2-1 به سود آنها به پایان برسد.

کاستا هفته گذشته فاش کرده بود که کونته از طریق اس ام اس به او گفت که آینده ای در استمفوردبریج ندارد و او این پیام را برای مدیریت باشگاه فوروارد کرد تا آنها در مورد آینده اش تصمیم بگیرند.

این بازیکن 28 ساله تمایل دارد به اتلتیکو مادرید باز گردد اما به دلیل قانون ممنوعیت حضور این باشگاه در بازار نقل و انتقالات این امکان برای او وجود نخواهد داشت.

کاستا در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”در مورد آینده ام چیزی نمی دانم. دو سال از قراردادم با چلسی باقی مانده است و آنها باید اعلام کنند که چه برنامه ای برای من دارند. باید منتظر تصمیم آنها بمانم.

پیروزی اسپانیا در این دیدار بسیار مهم بود. می دانستیم کار ساده ای نخواهد بود و نیمه دوم دیدار تاییدی بر این مسئله است. در نیمه اول می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم اما در نیمه دوم شرایط پیچیده شد.

این بازی ها بسیار مهم هستند اما دیدار با ایتالیا در ماه سپتامبر از همه مهمتر است. بازیکنانی که خطر محرومیت برایشان وجود داشت بسیار با تمرکز بازی کردند و مهم بود که کارت زرد نگیرند.”

کاستا در فصل گذشته 20 گل در لیگ برتر به ثمر رساند با چلسی عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کرد.