جام جهانی 2018

مربی ازبکستان: ایران یک تیم است و به فرد وابسته نیست

فوتبال ترایب- ویکتور جلیل اف مربی ازبکستان در نشست خبری پیش از بازی با ایران کار روی ضدحملات را از برنامه های تیمش عنوان کرد.

او که به عنوان نماینده ساموئل بابایف سرمربی ازبکستان در این نشست حضور داشت گفت:” ایران در بازی رفت موفق شد به پیروزی برسد. ما به اینجا آمده ایم تا سه امتیاز را کسب کنیم. امیدوارم برای بار سوم ایران را شکست بدهیم. چون اختلاف امتیاز بین ایران و کره جنوبی زیاد نیست، امیدوارم در نهایت به جام جهانی صعود کنیم.”

جلیل اف استراتژی تیمش با توجه به خط دفاع مستحکم ایران اینگونه شرح داد:” ایران تیم بسیار خوب و مستحکمی است. همه می دانند هر بازی ساختار و برنامه خاص خودش را دارد. می دانیم ایران یکی از بهترین تیم هایی است که در دفاع مشکلی نداشته است ولی می توانیم از لحظه ها، اشتباهات و غفلت های ایران به بهترین نحو استفاده کنیم. در بازی با قطر هم می توانستیم بازی را با نتیجه بهتری به پایان برسانیم که نشد. ایران شیب هجومی خودش را دارد و می توانیم روی ضدحملات به بهترین نحو برای گلزنی به ایران استفاده کنیم.”

مربی ازبکستان با تمجید از کار تیمی تیم ملی ایران افزود:” تیم ایران زمانی متکی به فرد و بازیکن بود مثل علی دایی، خداداد عزیزی، مهدی مهدوی کیا و … ولی الان ایران یک تیم است و روی بازیکن خاصی نمی چرخد. برای همین مطمئنیم بازی سختی با یک تیم داریم نه بازیکن و فرد خاصی.”