اروپا ایتالیا

بوفون: در آخرین سال بازی هم بهترین خواهم بود

فوتبال ترایب- جانلوئیجی بوفون، کاپیتان یوونتوس تاکید کرد که با وجود رقیبانی مانند جانلوئیجی دوناروما و وویژک شزنی، در آخرین سال حضورش در یوونتوس و تیم ملی ایتالیا، باز هم بهترین خواهد بود.

در حالی که یک سال از قرارداد سنگربان 39 ساله یوونتوس باقی مانده است بوفون معتقد است یک فرصت دیگر برای قهرمانی چمپیونزلیگ خواهد داشت. با وجود آنکه او در مدت 23 سال دوران حرفه ای خود به یک الگو و چهره شاخص تبدیل شده می خواهد تا کارش را همواره در اوج به پایان ببرد.

بوفون در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”این می تواند آخرین سال من باشد و می خواهم همان طور که همیشه رویایش را داشتم یک بازیکن کلیدی باشم. سالی که خواهیم دید بوفون به جزئیات دقت می کند و تاثیرگذار است. برای انجام این کار باید اهمیت خود را حفظ کنم. برای فصل پیش رو بسیار تلاش خواهم کرد. اهداف تیم به آنچه شما برای تیم انجام دادید و نتایجی که از آن گرفتید بر می گردد.

من همیشه فردی منطقی بودم و به دنبال مفاهیم و معنی هر چیزی می گردم. کاملا درست است که یوونتوس به دنبال شزنی باشد و ایتالیا هم دوناروما را برای تیم ملی بخواهد.

این مسدله به من انگیزه زیادی می دهد زیرا با وجود آنکه 40-39 ساله ام باید جایگاهم را حفظ کنم. اگر نخواهم بازی کنم در خانه می مانم اما به این دلیل که دوناروما و شزنی با توانایی خود امکان ایستادن در دروازه را به دست آوردند نه به این دلیل که من آن را دودستی تقدیم شان کردم.”