پرسپولیس

نریمان جهان: به زودی تیم جدیدم را انتخاب خواهم کرد

فوتبال ترایب- هافبک فصل گذشته تیم پرسپولیس از اینکه برانکو رفتاری همچون پدری دلسوز با وی داد از او تشکر کرد و اعلام کرد به زودی از بین پیشنهاد های لیگ برتری تیم خود را انتخاب خواهد کرد.

سامان نریمان جهان اولین خرید نیم فصل پرسپولیس بود که با قرادادی دو و نیم ساله از ماشین سازی به این تیم پیوست. او هیچ وقت نتوانست جایگاه ثابتی در ترکیب برانکو پیدا کند و نهایتا در پایان فصل به صورت توافقی قراردادش را با این باشگاه فسخ کرد.

او درباره جدایی‌اش از پرسپولیس گفت: “بعد از آخرین بازی پرسپولیس مقابل لخویا در لیگ قهرمانان آسیا در مورد شرایط خودم با برانکو صحبت کردم. از برانکو خیلی ممنونم که به فکر آینده فوتبالی من است و برخوردی مثل یک پدر دلسوز دارد. الان مشغول تمرینات اختصاصی هستم و به‌زودی تیم جدیدم را انتخاب خواهم کرد.”

این بازیکن پرسپولیس درباره پیشنهاداتش اظهار داشت: “از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم و در چند روز آینده بهترین تصمیم را می‌گیرم، چون می‌خواهم در تمام مسابقات بازی کنم.”

این بازیکن 26 ساله دلیل نماندن در پرسپولیس را نزدیکی جام جهانی و تلاش برای فیکس بازی کردن عنوان کرد و افزود:” برای فصل بعد نیم نگاهی به آقای گلی یا آقای پاس گلی دارم. نمی‌خواهم جام جهانی را از دست بدهم، چون کی‌روش قبلاً چندین بار به اردوی تیم ملی دعوتم کرده و از من شناخت دارد. نهایت سعی و تلاشم را می‌کنم تا به تیم ملی برسم و مسافر جام جهانی شوم.”