استقلال

مهدی شیری: چرا من ستاره استقلال نشوم؟

فوتبال ترایب- هافبک تیم پیکان تهران اعتقاد دارد تا 48 ساعت آینده تکلیف حضور او در استقلال و یا ماندنش در پیکان مشخص خواهد شد.
مهدی شیری درباره پیشنهاد استقلال گفت:” پیشنهاد استقلال خیلی جدی است، فصل گذشته هم قرار بود به استقلال بروم اما درنهایت این اتفاق رخ نداد اما به هر حال باید همه چیز را آنالیز کنم و بهترین تصمیم را بگیرم.”

او ادامه داد:” می‌توانم بگویم که نهایتا تا 48 ساعت بعد وضعیتم مشخص می‌شود یا با پیکان تمدید می‌کنم یا اینکه به تیم دیگری می‌روم که البته احتمال رفتنم به تیم دیگری بیشتر است. همه چیز به جلسه امروز و فردایم بستگی دارد.”

شیری درباره آشنایی با منصوریان گفت:” من سال‌ها در تیم نفت و تیم ملی امید با منصوریان کار کردم و شناخت کافی از هم داریم. اگر پرسپولیس به تازگی توانسته به جمع 8 تیم آسیا برود ما با نفت چند سال پیش به جمع 8 تیم برتر آسیا رفتیم.”

بازیکن 27 ساله پیکان درباره رقبای سرسختش در خط میانی استقلال افزود:” من چندین سال است که در لیگ برتر بازی می‌کنم اما شاید بازی‌هایم کمتر دیده شده است. همه هم دوره‌های من در نفت تهران جزو ستاره‌‌های استقلال و پرسپولیس هستند و چرا من نتوانم در استقلال ستاره شوم؟”