پرسپولیس

مدیر رسانه ای الخور : منتظر حضور رفیعی برای امضای قرارداد هستیم

فوتبال ترایب- محمد المحص، مدیر رسانه‌ای باشگاه خبر روزنامه العرب قطر را تایید کرد و اعلام کرد که باشگاه مطبوعش با سروش رفیعی به توافق رسیده است.

پس از تایید و تکذیب های چند روز اخیر، امروز صبح خبری مبنی بر توافق هافبک فصل گذشته پرسپولیس با تیم الخور قطر منتشر شد. مدیر رسانه ای این تیم در این باره گفت:” ما با سروش رفیعی، بازیکن پرسپولیس به توافق رسیدیم تا قراردادی یک ساله با ما امضا کند و در صورت رضایت طرفین این قرارداد را تمدید کنیم. توافقات نهایی انجام شده است ولی هنوز قرارداد نهایی امضا نشده است و منتظر بازیکن هستیم تا برای امضا قرارداد به دوحه بیاید.”

الخور یکی از ارزان ترین تیم های لیگ ستارگان قطر است که در فصلی که گذشت در رده یازدهم جدول رده بندی لیگ ستارگان قرار گرفت. آنها در تیم خود 7 بازیکن خارجی دارند که چند نفر از آنها جزو خارجی های آماتور به حساب می آیند.

سروش رفیعی در صورت حضور در الخور اولین ایرانی این تیم نیست. شماره 18 فصل گذشته تیم الخور بازیکن چپ پایی به نام پژمان خوبیاری بود. بازیکنی 28 ساله که جزو نفرات اصلی الخور هم به حساب می آ

مد. به جز او دو بازیکن دو رگه ایرانی – قطری به نام های رضا شنبه و مصطفی جلال هم در لیست الخور حضور دارند.
باید دید سروش رفیعی چه آینده ای در این تیم سطح پایین قطری برای خود تصویر کرده است. شاید پیشنهاد این تیم آنقدر اغوا کننده بود که او از اوج محبوبیت و موفقیت در سطح اول فوتبال ایران به چنین تیم سطح پایینی در قطر هجرت کند.