استقلال

مهر تایید وزیر ورزش بر عملکرد مدیرعامل استقلال: با قدرت ادامه دهید

فوتبال ترایب- سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان امروز در جلسه با افتخاری مدیرعامل استقلال با تمجید از عملکرد وی، از او خواست که با رفع نواقص، با قدرت به کار خود ادامه دهد.به این ترتیب به نظر میرسد شایعات پیرامون تغییر مدیرعامل باشگاه استقلال نیز همانند پرسپولیس به پایان رسیده باشد.

در این دیدار دو ساعته که عصر پنجشنبه برگزار شد وزیر ورزش و جوانان با ابراز رضایت از عملکرد مدیرعامل تاکید کرد:” شما توانستید در این مدت کوتاه بدون بودجه دولتى، 5 میلیارد تومان از بدهى هاى تان، هزینه هاى سنگین مربوط به حضور در بازى هاى آسیایى و بدهى هاى گذشته به بازیکنان خارجى را پرداخت کنید. “

دکتر سلطانى فر با اشاره به نتایج تیم و عملکرد کادر فنی و سرمربى استقلال افزود:” استقلال از انتهای جدول به بالا آمد و نایب قهرمان شد، سهمیه آسیایى گرفت و در شرایطى که نمى توانستید بازیکن جدید جذب کنید، با استفاده از جوانان خود دست به کار بزرگى زدید و تا مرحله یک هشتم آسیا تیم هاى قدرتمندى را شکست دادید.”

وزیر ورزش و جوانان ضمن اشاره به رضایت وزارتخانه از عملکرد تیم مدیریتی باشگاه و با تاکید بر این که “با قدرت به کارتان ادامه دهید” افزود: “در فصل جدید نقاط ضعف را برطرف و رضایت هواداران را بیش از گذشته بدست خواهید آورد.”

در این دیدار افتخارى نیز گزارشی از فعالیت هاى صورت گرفته در دوران مدیریت خود ارائه کرد. این اقدامات شامل تعیین تکلیف پرونده هاى گذشته در فیفا، پیگیرى مطالبات بازیکنان، وضعیت بدهى هاى مالیاتى باقیمانده از گذشته، توسعه و تقویت تیم هاى پایه استقلال، آماده سازى و بازسازى ورزشگاه امام رضا (ع) و کمپ استقلال با همکارى بخش خصوصی بود.

در این نشست موضوعات دیگری همچون برنامه هاى جارى باشگاه براى فصل آینده، همکارى بیشتر با سامانه 3090، جذب بازیکنان جدید و موثر، استفاده از امکانات و منابع بخش خصوصی براى درآمد پایدار و عدم وابستگى به بودجه دولتى و ترمیم هیات مدیره تا پیش از پایان خردادماه مطرح شد.

دکتر سلطانى فر در پایان از اینکه باشگاه توانست براى اولین بار 80٪‏ مطالبات بازیکنان و کادر فنى و حقوق کارکنان کارکنان را پرداخت کند ابراز رضایت نموده و از مدیرعامل باشگاه به واسطه اینکه برخلاف گذشته بدهى ایجاد نکرده است، تشکر کرد.