تراکتورسازی

معاون حقوقی تراکتورسازی: هیچ راهی برای جذب بازیکن جدید نداریم

فوتبال ترایب- با استعلام از فیفا تمام روزنه های امید تراکتورسازی برای جذب حداقل سه بازیکن آزاد پس از پایان زمان نقل و انتقالات بسته شد. به گفته آرش نجفی هیچ قانون و تبصره‌ای برای نقض حکم فیفا وجود ندارد و این باشگاه نمی‌تواند بازیکن جدید بگیرد.

معاون حقوقی باشگاه تراکتورسازی تأکید کرد:”ما ابتدا فکر می‌کردیم که می‌توانیم پس از پایان فصل نقل‌وانتقالات سه بازیکن آزاد جذب کنیم، اما پس از استعلامی که فدراسیون فوتبال از فیفا گرفت، مشخص شد که نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم.”

او ادامه داد:” متاسفانه الان کار از کار گذشته است و هیچ قانون و تبصره‌ای دیگری برای ما وجود ندارد که بتوانیم این حکم را نقض کنیم. تنها کاری که الان باشگاه تراکتورسازی می‌تواند انجام بدهد این است که قرارداد بازیکنان سال قبل را تمدید کند، چون عملاً دیگر هیچ راهی برای جذب بازیکن جدید وجود ندارد.”

نجفی با اعلام اینکه پرونده های تراکتورسازی در حال حل شدن هستند افزود:” خدا را شکر خیلی از پرونده‌ها در فیفا حل شدند. الان هیچ خطری باشگاه تراکتورسازی را تهدید نمی‌کند. پرونده تونی اولیویرا و یکی دو نفر دیگر که به‌طور کلی مختومه شده است و الان فقط سه پرونده باز در فیفا داریم. دیتمار بیکای و آیان رمسی هم که با آنها برای پرداخت بدهی‌ بدهی‌های‌شان به صورت قسطی به توافق رسیده بودیم، هنوز نتوانسته‌ایم با آنها تسویه حساب کنیم، چون بودجه‌ای نداریم.”