ایران

تاج: برنامه ای برای جشن صعود به جام جهانی نداریم

فوتبال ترایب- مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: “برنامه خاصی در ورزشگاه آزادی نداریم و پیش‌بینی جشن را نکرده‌ایم اما مردم مختارند و می‌توانند جشن بگیرند و ما هم در جشن آنها شرکت می‌کنیم ضمن اینکه تلویزیون در آن شب ویژه‌برنامه‌ای خواهد داشت که احتمالاً بعد از صعود به آنجا خواهیم رفت.”

رییس فدراسیون درباره شرایط برگزاری بازی ازبکستان افزود:” بدون بلیت هیچ‌کس را به ورزشگاه راه نمی‌دهیم و هواداران باید با کد ملی و ارائه برخی اطلاعات به ورزشگاه بروند. ان‌شاءالله یک ورزشگاه پر از تماشاگر را در این دیدار داشته باشیم. ضمن اینکه بلیت‌فروشی الکترونیکی آغاز شده و فکر می‌کنم تا شنبه ظرفیت پر شود. در این زمینه محدودیت‌هایی هم داریم و بازهم از هواداران می‌خواهم اگر بلیت ندارند،‌ نیایند ضمن اینکه جایی هم برای تماشای بازی در بیرون ورزشگاه پیش‌بینی نشده است.”

وی در مورد موضوع گیت‌های امنیتی در ورزشگاه گفت: “نیروی انتظامی گیت‌هایی را پیش‌بینی کرده و باید این موضوع رعایت شود اما اگر کسی بلیت داشته باشد و به ورزشگاه بیاید مشکلی نخواهیم داشت.”

مهدی تاج درباره برنامه قدردانی از روسای سابق فدراسیون در بازی ایران و ازبکستان اظهار داشت:” به پاس زحماتی که آنها کشیده‌اند از همه‌شان دعوت کرده‌ایم تا از رؤسای قبلی تشکر کنیم. البته یکی، دو نفر ایران نیستند اما حتماً زحمات آنها بوده که ایران برای اولین بار است که برای دومین بار پیاپی به جام جهانی صعود می‌کند و اینکه با عنوان دومین تیم بعد از برزیل به جام جهانی می‌رویم نشان‌دهنده زحمات این عزیزان است.”