استقلال

بمب نقل و انتقالات استقلال، پرسپولیسی است؟

فوتبال ترایب- رامین رضاییان، مدافع سابق پرسپولیس که بعد از چند ماه پر حرف و حدیث، سرانجام از این باشگاه جدا شد، ممکن است فصل آینده پیراهن استقلال را به تن کند.

رضاییان که در تابستان قبل راهی ریزه اسپور ترکیه شده بود، خیلی زود از این انتقال پشیمان شد و به پرسپولیس برگشت اما رابطه اش با برانکو ایوانکوویچ و حتی هم تیمی هایش به حالت عادی برنگشت و در نهایت با حاشیه هایی که پیش از دیدار مقابل الوحده امارات ایجاد کرد، از جمع قرمزها کنار گذاشته شد.

رضاییان مانند سال گذشته به دنبال رفتن به یک لیگ اروپایی است و قصد دارد این بار با دقت بیشتری تیم آینده اش را انتخاب کند اما به نظر می رسد هنوز پیشنهادی جدی ای به دستش نرسیده است.

در چنین شرایطی، استقلالی ها که به گفته منصوریان به دنبال چند خرید بین المللی هستند، قصد دارند این مدافع ملی پوش را به خدمت بگیرند.

البته هنوز مذاکراتی بین دو طرف صورت نگرفته اما قول و قرارهایی برای مذاکره بعد از دیدار تیم ملی مقابل ازبکستان در مقدماتی جام جهانی گذاشته شده است.

در صورتی که استقلال مقصد بعدی رضاییان باشد، این مسئله می تواند جنجال های زیادی را ایجاد کند و البته تبعات مثبت و منفی متفاوتی هم برای آبی ها خواهد داشت.