انگلیس

پوگبا: ژوزه مورینیو واقعا آقای خاص است

فوتبال ترایب- پل پوگبا، هافبک منچستریونایتد معتقد است ژوزه مورینیو استحقاق اینکه با عنوان “آقای خاص” شناخته شود را دارد زیرا در اولین فصل حضورش در منچستریونایتد توانست سه عنوان قهرمانی به دست آورد.

پس از کسب عنوان قهرمانی کامیونیتی شیلد در ابتدای فصل، منچستریونایتد توانست در اولین فصل بعد از بازگشت پوگبا عنوان قهرمانی جام اتحادیه و لیگ اروپا را نیز از آن خود کند.

اما همه چیز هم خوب پیش نرفت و یونایتد با دشواری توانست در نهایت فصل را در جایگاه ششم به پایان ببرد و در اواخر فصل با مصدومیت زیاد بازیکنانش کار را ادامه دهد.

اما پوگبا در اولین فصل حضورش در یونایتد تحت رهبری مورینیو به شدت تحت تاثیر قرار گرفته است. او در این رابطه با خبرنگاران گفت:”او واقعا خاص است چون برنده است. گاهی اوقات کارهایی که انجام می دهد عجیب و پرخطر به نظر می رسد. مثلا مقابل چلسی تاکتیک بازی را درست پیش از شروع دیدار تغییر داد و ما قبلا آن را تمرین نکرده بودیم اما نتیجه خوبی به همراه داشت و این کار “خاصی” بود.او در اولین فصل حضورش سه عنوان قهرمانی کسب کرد.

مورینیو با بازیکنان رابطه نزدیکی دارد.پس از بازگشتم از تورین او به من خوشامد گفت و با هم صحبت کردیم. از همان ابتدا حس خوبی داشتم. او به من اعتماد داشت و از من دفاع کرد و این چیزی است که همه بازیکنان می خواهند.”