لیگ ایران

عبدالله ویسی بار دیگر سرمربی استقلال خوزستان شد

فوتبال ترایب- افشین حیدری، مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان تایید کرد که عبدالله ویسی به عنوان سرمربی جدید استقلال خوزستان انتخاب شد.

ویسی که در لیگ های چهاردهم و پانزدهم هم هدایت استقلال خوزستان را برعهده داشت، توانست در فصل 95-1994 با این تیم دست به کار بزرگی بزند و عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر را به دست بیاورد.

با این وجود، او در تابستان سال قبل این تیم را به مقصد سپاهان ترک کرد اما نتوانست نتایج خوبش در استقلال خوزستان را در اصفهان تکرار کند و در نهایت در 6 هفته مانده به پایان رقابت ها، اخراج شد.

اما با جدایی سید سیروس پورموسوی از استقلال خوزستان و رفتن او به فولاد خوزستان، اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان که مالک باشگاه استقلال خوزستان است، تصمیم گرفتند تا بار دیگر ویسی را به خدمت بگیرند.

حیدری امروز به خبرنگاران گفت:” امروز جلسه‌ای با آقای شریعتی، استاندار خوزستان داشتیم که مقرر شد استقلال خوزستان برای فصل آینده نیز باید در لیگ برتر بماند و به فعالیت خود ادامه دهد.

تمرینات استقلال خوزستان زیر نظر آقای ویسی هرچه زودتر شروع می‌شود و ان‌شاالله مشکل مالی نیز برطرف خواهد شد.”

استقلال خوزستان در فصل اخیر با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم کرد و بازیکنان این تیم حتی پیش از دیدار مقابل الاهلال در لیگ قهرمانان دست به اعتصاب زدند اما در نهایت با دریافت چک مدت دار، به مصاف حریف عربستانی رفتند.