پرسپولیس

سروش رفیعی جدایی اش از پرسپولیس را تایید کرد؟ +عکس

فوتبال ترایب- سروش رفیعی، ستاره خلاق پرسپولیس، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، تایید کرد که در حال بررسی شرایط برای آینده اش است و احتمال دارد به زودی این باشگاه را ترک کند.

رفیعی که در اواسط لیگ شانزدهم به پرسپولیس پیوست، نمایش های بسیار خوبی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا ارائه داد و خیلی زود به چهره ای محبوب در بین هواداران این تیم تبدیل شد.

اما بعد از دیدار پرسپولیس مقابل لخویا بود که شایعاتی در مورد مذاکره او به باشگاه های قطری منتشر شد و امروز نشریه الوطن ادعا کرد که او با الخور به توافق رسیده است.

اکنون این بازیکن با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، تایید کرد که در حال بررسی گزینه هایش است و ممکن است پرسپولیس را ترک کند.

سروش رفیعی

او نوشت:” سلام، روزی که این عکسو پست کردم، یکی از بهترین روزهای زندگیم بود؛ چونکه به آرزوی بزرگم رسیدم. حضور در پرسپولیس و در ادامه قهرمانی. راهیابی به هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان و مهمتر از همه، لطف و محبت بیشمار شما هواداران عزیز حتی تو روزهای بد من باعث شد بفهمم بهترین تصمیم را گرفتم و بسیار خوشحالم عضوی از خانواده پرسپولیس هستم. همیشه حواشی و حرف و حدیث در زمان نقل و انتقالات زیاده. من در حال بررسی پیشنهاداتم هستم. ولی تا الان چیزی قطعی نشده.

از چندین روز قبل در کمال احترام با مسئولین باشگاه و شخص آقای برانکو در مورد شرایطم در آینده صحبت کردم و با کمک این عزیزان و نگاه به شرایط زندگی ام، تصمیم می گیرم. ممنون از همه عزیزانی که حداقل تا الان به فکر، تصمیم و نظر من احترام گذاشتند. به لطف خدا هر آنچه به صلاح زندگی ما هست پیش بیاید. در آخر هم من باشم یا نباشم، تو باشی یا نباشی، آنچه همیشه هست و خواهد بود، پرسپولیس است.”

البته پرسپولیسی ها هم بیکار ننشستند و آنها که احتمال می دادند رفیعی در این تابستان به باشگاهی خارجی برود، روز گذشته سیامک نعمتی را به خدمت گرفتند.