پرسپولیس

سروش رفیعی به قطر می رود؛ مقصد: الخور

فوتبال ترایب- نشریه قطری الوطن ادعا کرد که سروش رفیعی با باشگاه الخور به توافق رسیده و در 24 ساعت آینده، قراردادش را با این باشگاه امضا خواهد کرد.

ماندن رفیعی در قطر بعد از دیدار پرسپولیس مقابل لخویا در لیگ قهرمانان آسیا، شایعاتی در مورد احتمال پیوستن او به السد قطر ایجاد کرد اما خیلی زود مشخص شد که این باشگاه با داشتن 4 بازیکن خارجی، دیگر امکان جذب سروش رفیعی را ندارد.

اکنون روزنامه الوطن اعلام کرد که رفیعی با الخور که این فصل در لیگ ستارگان قطر در رتبه یازدهم قرار گرفت، به توافق رسیده، در 24 ساعت آینده، قرارداد نهایی اش را با این باشگاه امضا می کند.

الوطن نوشت:” سروش رفیعی، هافبک پرسپولیس پس از مذاکره با باشگاه الخور طی ساعات آینده امروز (پنجشنبه) قراردادش را با الخور به امضا رسانده و رسما به عنوان خرید جدید این باشگاه معرفی خواهد شد.

هافبک مستعد پرسپولیس در بازی های لیگ  قهرمانان آسیا خوش درخشید و از توانمندی‌های زیادی برخوردار است.مادیسون هم‌اکنون تنها بازیکن حرفه‌ای تیم الخور در فصل آینده است اما باشگاه قرارداد یاگور، ویلتون و العنزی دیگر بازیکنان خارجی فصل قبل را تمدید نکرد تا عزم خود را برای تغییرات گسترده جزم کند.”

این در حالی است که گفته می شد پرسپولیسی ها از مدتی پیش خود را برای جدایی احتمالی سروش رفیعی آماده کرده بودند و خرید سیامک نعمتی که روز گذشته به طور رسمی پرسپولیسی شد هم در همین راستا صورت گرفت.