انگلیس

دیگو کاستا: کونته گفت دیگر من را نمی‌خواهد

فوتبال ترایب- دیگو کاستا، مهاجم چلسی اذعان داشت، آنتونیو کونته، سرمربی آبی ها به او گفته است که آینده ای در استمفورد بریج نخواهد داشت.

علیرغم اینکه کاستا در فصل گذشته 22 گل در مجموع رقابت ها به ثمر رسانده است در بیشتر فصل گذشته شایعاتی مبنی بر رفتن این بازیکن از ترک لیگ برتر وجود داشت.

کاستا که مورد توجه سوپر لیگ چین قرار گرفته بود به دلیل تعهدش به چلسی پیشنهاد آنها را نادیده گرفت اما به نظر می رسد با توجه به اینکه به نظر می رسد آبی ها قصد خرید مهاجم اورتون، روملو لوکاکو را دارند آینده کاستا در این تیم بار دیگر در سایه ای از ابهام قرار گرفته است.

کاستا در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”کونته یک پیام ساده به تلفن همراهم فرستاد که می گفت برای فصل بعد روی من حساب نمی کند. فکر می کنم چون در این فصل خوب کار نکردم و این جای شرمساری دارد. من پیام را برای مسئولان باشگاه فوروارد کردم تا آنها در مورم تصمیم بگیرند اما واضح است که سرمربی مرا نمی خواهد و روی من حسابی باز نمی کند.

من در بازار نقل و انتقالات حضور دارم و به دنبال تیم می گردم. وقتی مربی تو را نمی خواهد باید تیم را ترک کنی.”

با وجود آنکه شایعاتی در مورد بازگشت کاستا به اتلتیکو مادرید وجود دارد او گفته است که به دلیل ممنوعیت حضور این تیم در بازار نقل و انتقالات مسئله کمی پیچیده است.

او در این رابطه گفت:”بازگشت به اتلتیکو اتفاق خوبی خواهد بود اما باید به همه چیز فکر کنم. جام جهانی 2018 در پیش است و من باید بازی کنم. با توجه به اینکه اتلتیکو در ژانویه می تواند در نقل و انتقالات حضور داشته باشد، چهار یا پنج ماه بازی نکردن شرایط را بسیار دشوار می کند اما همه هم تیمی هایم در اتلتیکو می دانند که چقدر به این تیم علاقه دارم و زندگی در مادرید را دوست دارم.”