اروپا ایتالیا

کاپیتانی اینتر برای مائورو ایکاردی زود بود

فوتبال ترایب- فیلیپه ملو، بازیکن سابق اینتر معتقد است انتخاب مائورو ایکاردی به عنوان کاپیتان اینتر تصمیم اشتباهی بوده است زیرا فاقد پختگی لازم است.

در زمان مربیگری روبرتو مانچینی در فصل 2016-2015 بازوبند کاپیتانی به ایکاردی 24 ساله رسید اما نمایش تاثیرگذار او در زمین تحت تاثیر لحظات مناقشه برانگیزی قرار گرفت.

ایکاردی با ازدواجش با واندا نارا، همسر سابق هم تیمی اش، ماکسی لوپز موجب بروز واکنش های متفاوتی میان هواداران در ایتالیا و آرژانتین شد. او همچنین به دلیل نظرهایی که در مورد اتوبیوگرافی خود داده بود خشم تعدادی از حامیان اینتر را برانگیخت و توسط باشگاه جریمه شد.

فلیپ ملو که در ژانویه به صورت قرضی به پالمیراس پیوست در مورد ایکاردی گفته است:”او هنوز بسیار جوان است و هنوز باید رشد کند اما به هر حال بازیکن قدرتمندی است و اینتر بدون گل های او نمی تواند پیروز شود. اما بازوبند کاپیتانی مسئله دیگری است و فکر می کنم برای او زود است.

بازیکنی که به عنوان کاپیتان انتخاب می شود باید مورد احترام هم تیمی هایش باشد اما او بازیکنی است که وقتی به او نگاه می کنی و به حرف هایش گوش می دهی متعجب و ناامید می شوی. بازیکنان حریف هم باید از کاپیتان تیم مقابلشان حساب ببرند اما این در مورد ایکاردی به هیچ وجه صدق نمی کند.

اتفاقات زیادی در گذشته افتاده است که موجب می شود من امروز نتوانم او را به عنوان یک کاپیتان بپذیرم. شاید بتواند در چند سال آینده بازوبند کاپیتانی را ببندد ولی فعلا برای او زود است و زمان درستی نیست.”