استقلال

مصاحبه عجیب و تند خرمگاه علیه عضو هیئت مدیره استقلال

فوتبال ترایب- محمد خرمگاه، کمک مربی استقلال، در واکنش به صحبت های حسن زمانی، عضو هیئت مدیره این باشگاه علیه علیرضا منصوریان، صحبت های تندی را به زبان آورد.

زمانی که از مدت ها قبل رابطه خوبی با منصوریان ندارد، بعد از شکست سنگین استقلال مقابل العین در لیگ قهرمانان آسیا، بار دیگر شمشیر را از رو بست و او را گزینه ای نامناسب برای هدایت استقلال معرفی کرد و حتی اعلام کرد ممکن است آبی ها یک مربی خارجی به خدمت بگیرند؛ اظهاراتی که این بار با واکنش کمک اول منصوریان همراه شد.

خرمگاه خطاب به زمانی گفت:” شما  که آرزویت عکس گرفتن با بازیکنان باشگاه استقلال بود و با روابط سیاسی به استقلال آمدید حق ندارید درباره علیرضا منصوریان صحبت و فرافکنی کنید.شما  باید دقیقا بگویید که برای استقلال چکار کرده‌اید که به خودتان اجازه می‌دهید اینطور علیه علیرضا منصوریان و باشگاه استقلال صحبت کنید.

آقای زمانی همان کسی است که با حضور در اردوی استقلال در امارات عکس‌های یادگاری‌اش را با بازیکنان و کادرفنی انداخت و بعد از شکست فرار کرد و پشت تیم راخالی گذاشت. مدیر یعنی افتخاری که تا لحظه آخر کنار تیم بود و هرگز پشت تیم را خالی نکرد و به بازیکنان و کادرفنی آرامش داد.

وقتی اینقدر راحت می گویید که مربیگری کار چندم منصوریان است، ما هم برای مردم می گوییم شما به جز کار کردن در مجلس و هیئت مدیره استقلال چه کارهای دیگری دارید. وقتی به خودت اجازه می دهی که وارد زندگی خصوصی افراد شوی ما هم می توانیم این کار را انجام بدهیم.”