پرسپولیس

واکنش برانکو و پرسپولیسی ها به قرعه الاهلی

فوتبال ترایب- قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا امروز برگزار شد و پرسپولیس در این مرحله باید با الاهلی عربستان روبرو شود.

هرچند این قرعه به معنای این است که پرسپولیسی ها باید هر دو دیدار رفت و برگشت را در زمین بی طرف انجام بدهند اما به نظر می رسد این مطلوب ترین قرعه ممکن برای قرمزها از نظر قدرت تیم حریف باشد.

برانکو ایوانکوویچ بعد از اعلام قرعه گفت:” تقریبا همه تیم‌ها یکسان هستند و همگی عملکرد خیلی خوبی از خودشان نشان دادند و هیچ تفاوتی بین رقبای ما نخواهد بود.

الاهلی هم مثل الهلال، تیم بسیار باثبات و خوبی است و صد در صد بازی بسیار سختی در انتظار ما خواهد بود، مخصوصا که بدون تماشاگر بازی خواهیم کرد.

مهمترین مساله این است که خودمان را به خوبی آماده کنیم چون در فصل جدید هم تیم الاهلی تغییراتی خواهد داشت و قطعا هدف ما عبور از این این مرحله به نیمه نهایی است و کاملا به خواسته‌مان و هدفمان و فشارهایی که وجود خواهد داشت، واقف هستیم و از این مساله فرار نمی‌کنیم.”

پیشکسوتان پرسپولیس هم به این قرعه واکنش نشان داد و آن را قرعه ای مناسب برای تیم برانکو توصیف کردند.

حمید درخشان: “به نظرم قرعه خوبی است و پیش از این هم دوست داشتم از بین 3 تیم حاضر با الاهلی برخورد کنیم. این تیم نسبت به الهلال و العین حریف مناسب‌تری است و شانس بیشتری برای پیروزی پرسپولیس وجود دارد. امیدوارم از این فرصت استفاده شود و بتوانیم در جمع 4 تیم نهایی قرار بگیریم.

خوبی سیستم جدید برگزاری بازی‌ها این است که ما تا فینال به تیم‌های شرق آسیا برخورد نخواهیم کرد و فقط در فینال رودررو خواهیم شد. تیم‌های شرق آسیا به مراتب حریفان دشوارتری هستند و سطح فوتبال آن منطقه بالاتر است.”

رضا شاهرودی:” به نظرم با قرعه خوبی مواجه شدیم. پرسپولیس در این بازی می تواند از نفرات جدید خود استفاده کند و امیدوارم با رایزنی هایی که انجام می شود در کشوری میزبان الاهلی باشیم که ایرانی های بیشتری به ورزشگاه بیایند.

به نظرم الاهلی قوی تر از الریان و لخویا که با آنها بازی کرده ایم نیست. البته تیم الاهلی هم بازیکنان جدیدی به تیمش اضافه خواهد کرد. تا زمان بازی هم بازی های تدارکاتی خواهند داشت و برانکو ایوانکوویچ می تواند با آنالیز بازی های آنها با آمادگی بیشتری به مصاف الاهلی برود.”