استقلال

مجتبی جباری: منتظرم مربی بعدی استقلال معرفی شود

فوتبال ترایب- مجتبی جباری، ستاره سابق استقلال که با جدایی از باشگاه الاهلی، اکنون به دنبال مقصد جدیدی است، در اظهار نظری عجیب اعلام کرد به زودی به جمع آبی های پایتخت بازخواهد گشت و تنها منتظر معرفی سرمربی جدید این تیم است.

در چند ماه اخیر شایعاتی در مورد بازگشت جباری به استقلال مطرح شد اما علیرضا منصوریان و رضا افتخاری اعلام کردند که به دنبال جذب این هافبک خلاق نیستند اما بعد از شکست سنگین استقلال مقابل العین و متزلزل شدن جایگاه مدیرعامل و سرمربی این تیم، به نظر می رسد امیدهای جباری برای بازگشت به تیم سابقش افزایش پیدا کرده است.

البته ادعای او در مصاحبه با روزنامه قطری الرای، نشان از این دیدار که جباری از اخباری خبر دارد که هنوز رسانه ای نشده است.

او در این مصاحبه گفت:” همان طور که گفتم اخیراً پیشنهادهای زیادی دریافت‌ کرده‌ام که یکی از مهم ترین آنها پیشنهاد باشگاه استقلال است، اما هنوز در این باره تصمیم نهایی‌ام را نگرفته‌ام چون منتظر معرفی سرمربی جدید این تیم و بازیکنانی که قرار است به خدمت بگیرند، هستم. به نظرم زود است که بخواهم در این مورد صحبت کنم چون فصل تازه تمام شده است، اما فکر می‌کنم به بازی در تیم استقلال در فصل آینده خیلی نزدیک هستم.”