ایران

کی‌روش: دیدار برابر مونته نگرو چیزی بود که من انتظارش را داشتم

فوتبال ترایب- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران، پس از پیروزی 2-1 تیمش مقابل مونته نگرو، این دیدار را تجربه ای بسیار خوب دانست  که می تواند به تیم ملی در دیدارهای پیش رو کمک کند.

تیم ملی بعد از پشت سر گذاشتن اردوی آماده سازی در اتریش، شب گذشته در دیداری دوستانه میهمان مونته نگرو بود و در نهایت با دو گل سردار آزمون به پیروزی رسید.

کی روش که تیمش را برای دیدار حساس مقابل ازبکستان در مقدماتی جام جهانی 2018 آماده می کند، در پایان بازی به خبرنگاران گفت:”  دیدار برابر مونته نگرو چیزی بود که من انتظارش را داشتم. فرصت بسیار بزرگی برای بازیکنان ما به جهت بازی در این سطح فراهم شد. این یک فرصت بی نظیر است و ما توانستیم تجربه خوبی را بدست آوردیم. ما می توانیم از آنچه که امروز یادگرفتیم در مسابقات آینده خود در آسیا استفاده کنیم.

تیم ملی فوتبال همیشه نیاز به رشد و بازی با این فشار دارد. در آسیا فوتبال وقفه های زیادی دارد و بازی کردن در این سطح بسیار خوب است. در نهایت به عقیده من مسابقه خوبی برای هر دوطرف بود به سبب آنکه هر دومربی درجایگاه بهتری جهت اتخاذ تصمیمات بهتر در مسابقات آینده هستند به دلیل آنکه ما فرصت زیادی برای کار کردن با تیم ملی نداریم.”