لیگ ایران

ساسان انصاری در سه راهی اهواز، اصفهان، روسیه

فوتبال ترایب- سیروس پورموسوی که به تازگی به عنوان سرمربی فولاد خوزستان انتخاب شده، به عنوان یکی از اولین اقداماتش در این باشگاه، باید هرچه زودتر در مورد آینده ساسان انصاری تصمیم گیری کند.

بهترین گلزن فصل قبل قرمزهای خوزستان با نمایش های بسیار خوبی که فصل گذشته داشت، حالا دو مشتری دیگر هم دارد و این کار فولاد برای حفظ او را دشوار کرده است.

انصاری بعد از جدایی ناامید کننده از پرسپولیس، در فولاد خوزستان نشان داد که قرمزها در موردش اشتباه کرده بودند و با گلزنی هایش تا هفته های پایانی یکی از مدعیان جدی آقای گلی بود؛ هرچند در نهایت این رقابت را به مهدی طارمی واگذار کرد.

با این وجود، حالا سپاهان اصفهان و یک تیم روسی هم به دنبال این بازیکن هستند و این کار فولاد برای حفظ او را دشوار کرده است.

گفته می شود انصاری صحبت هایی با سپاهان هم داشته و از شرایط پیشنهاد آنها آگاه است. در چنین شرایطی، جلسه پیش روی او با پورموسوی می تواند سرنوشت او را مشخص کند.

در صورتی که فولاد پیشنهاد بهتری به این مهاجم گلزن ندهد، شاید فصل بعد انصاری را با پیراهن زرد سپاهان ببینیم و شاید هم او را به لیست لژیونرهای فوتبال ایران اضافه کنیم.