اسپانیا

رونالدو: می‌دانستم اولین بازیکنی هستم که در چمپیونزلیگ 100 گل می‌زند

فوتبال ترایب- کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید تاکید کرد  که همیشه باور داشته اولین بازیکنی خواهد بود که تعداد گل هایش در دیدارهای چمپیونزلیگ را به 100 خواهند رساند.

رونالدو که در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با نمایش خیره کننده خود برابر رئال هت تریک کرد، نقش تعیین کننده ای در پیروزی رئال داشت. او همچنین مقابل اتلتیکو در مرحله نیمه نهایی همین رقابت ها بار دیگر هت تریک کرد و تاکنون 103 گل در دیدارهای لیگ قهرمانان را به نام خود ثبت کرده است.

در حالی که این آمار رونالدو را با اختلاف 9 گل بالاتر از ستاره آرژانتینی رقیب دیرینه اش قرار می دهد گفته است هیچ وقت تردیدی نداشته است که او اولین بازیکنی خواهد بود که به این رکورد قابل توجه دست می یابد.

او در مصاحبه با خبرنگاران پیش از دیدار فینال مقابل یوونتوس گفت:”همیشه باور داشتم اولین بازیکنی خواهم بود که رکورد 100 گل زده در دیدارهای لیگ قهرمانان را به دست می آورم.

من موفق شدم. این هدفی بود که از همان ابتدای فصل برای خودم تعیین کرده بودم و خوشحالم که به آن رسیدم. قطعا هم تیمی هایم در موفقیت من نقش بزرگی داشتند و دوست دارم از همه آنها و همینطور سرمربی، همه اعضای تیم و هواداران رئال مادرید تشکر کنم.”

در حالی که رونالدو در مرحله حذفی رقابت های چمپیونزلیگ 2017-2016 در بهترین فرم خود قرار داشت، برترین گلزن فصل نشده و هنوز یگ گل با رقیب دیرینه اش، مسی فاصله دارد و فینال کاردیف آخرین فرصت او برای افزایش تعداد گل هایش خواهد بود.