پرسپولیس

 بیانیه باشگاه پرسپولیس: همچنان از طریق 3090 از ما حمایت کنید

فوتبال ترایب- باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای از هوادارانش خواست تا همچنان به حمایت شان از این باشگاه از طریق سامانه 3090 ادامه بدهند.

در چند روز گذشته اخباری در مورد اختلاف بین باشگاه پرسپولیس و این سامانه منتشر شد و حتی شایعاتی در مورد استعفای علی اکبر طاهری، مدیر عامل قرمزها را ایجاد کرد. به همین دلیل گفته می شد که باشگاه پرسپولیس قصد دارد از هوادارانش بخواهد که دیگر عضو این سامانه پیامکی نباشند اما این باشگاه با انتشار بیانیه ای، این موضوع را رد کرد.

بیانیه باشگاه پرسپولیس آمده است: « این باشگاه با تشکر از حمایتهای هواداران خود که بی شک نقش به سزایی در موفقیت های چشمگیر این روزهای تیم پرسپولیس داشته اند و بدون کمک و حضور آنها امروز این تیم در جایگاه فعلی قرار نداشت، درخواست می کند تا با عضویت در سامانه ٣٠٩٠ کماکان به حمایت های خود ادامه دهند.

اسپانسر باشگاه شرکت نگاه پردازان امین سیمای کیش به مدیریت جناب آقای شیرازی است و این در حالی است که سرشماره ٣٠٩٠ سامانه هواداری باشگاه می باشد و زیرنظر شرکت همراه اول که همواره یار و پشتیبان باشگاه بوده است کمک های هواداری را در اختیار باشگاه قرار می دهد.

بنابراین از هواداران عزیز خود تقاضامندیم تا عضویت خود را در این سامانه لغو ننموده و حمایت ها را دنبال نمایند. بدون شک تا به امروز شرکت محترم همراه اول همراه باشگاه بوده و با اقدامات و برنامه های آتی این همکاری ها بیش از پیش ادامه خواهد داشت.”

گفته می شود سامانه 3090 بدهی 21 میلیارد تومانی به پرسپولیس دارد و خواهان بخشیده شدن این بدهی و بستن قرارداد جدید است.