لیگ ایران

امید نمازی، گزینه جانشینی مجتبی حسینی در ذوب آهن

فوتبال ترایب- تعلل باشگاه ذوب آهن در تمدید قرارداد با مجتبی حسینی باعث شده تا شایعات در مورد نیمکت این تیم برای فصل آینده قوت بگیرد و اکنون از امید نمازی، سرمربی تیم زیر 18 ساله های آمریکا به عنوان گزینه هدایت این تیم نام برده می شود.

نمازی که پیش از این دستیار کارلوس کی روش در تیم ملی ایران بود، در 3 سال اخیر در تیم های زنان و زیر 18 ساله های آمریکا سرمربی بوده و در حال حاضر به عنوان کمک مربی تیم زیر 20 ساله های آمریکا، در رقابت های جام جهانی 2017 کره جنوبی حضور دارد.

گفته می شود او یکی از گزینه هایی است که باشگاه ذوب آهن در صورت قطع همکاری با مجتبی حسینی به خدمت خواهد گرفت؛ هرچند خود او تاکید کرد که در حال حاضر تنها روی بازی های آمریکا در جام جهانی زیر 20 ساله ها تمرکز دارد.

” در حال حاضر همه تمرکز من روی کار فعلی در تیم زیر ۲۰ ساله های آمریکا در جام جهانی است. باید ببینیم بعد از مسابقات چه اتفاقی می افتد.

فقط در سطح اینکه آیا علاقه به کار در ایران دارم یا خیر صحبت شده است. من همیشه گفته ام اگر شرایط مهیا شود در پایان کارم در آمریکا بدم نمی آید به ایران برگردم و مربیگری را در کشور خودم دنبال کنم.”

در حالی که بسیاری از تیم ها خریدهای شان را آغاز کرده اند، مشخص نشدن نفر اول نیمکت ذوب آهن، می تواند برای این تیم دردسرساز شود.

به ویژه اینکه تیم آمریکا با پیروزی 6-0 مقابل نیوزلند توانست به یک چهارم نهایی جام جهانی برسد و نمازی فعلا نمی تواند به طور جدی تر وارد مذاکره با ذوب آهن شود.