پرسپولیس

مذاکرات رو در روی سیامک نعمتی و مدیران پرسپولیس

فوتبال ترایب- هافبک خلاق و وینگر فصل گذشته پیکان امروز با حضور در دفتر باشگاه پرسپولیس قدمهای جدی برای ورود به جمع قرمزها را برداشت.

سیامک نعمتی که فصل خوبی را در پیکان پشت سر گذاشت و از ارکان مهم گل زنی های گادوین منشا در این تیم بود، چند روز پس از هم تیمی سابقش قدم به باشگاه پرسپولیس گذاشت تا مذاکرات جدی پیوستن به قرمزهای تهرانی را آغاز کند.

پس از منتفی شدن حضور داریوش شجاعیان در پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ که بازی نعمتی را در سمت چپ هجومی ترکیب پیکان پسندیده بود به مدیرعامل پرسپولیس درخواست جذب این بازیکن را داد. صحبت های شفاهی این انتقال انجام شد و دو طرف به نتایج خوبی هم رسیدند.

حال پس از پایان یافتن فصل و صعود پرسپولیس به جمع هشت تیم برتر آسیا ، نعمتی به همراه مدیربرنامه‌هایش در ساختمان باشگاه حضور یافت و جلسه ای برای مذاکره در خصوص شرایط عقد قرارداد برگزار کردند. در این جلسه یک و نیم ساعته در خصوص شرایط همکاری طرفین به بحث پرداختند و قرار شد با در نظر گرفتن شرایط موضع خود را در خصوص همکاری اعلام کنند.

به نظر می‌رسد که دوطرف برای این انتقال رضایت دارند و به زودی شاهد حضور این هافبک 23 ساله در ترکیب قرمزپوشان پایتخت خواهیم بود.