پرسپولیس

التیماتوم میناوند به مخالفان طاهری؛ نام تان را رسانه ای می کنم

فوتبال ترایب- مهرداد میناوند، پیشکسوت پرسپولیس، با انتقاد از افرادی که شایعه استعفای علی اکبر طاهری را ایجاد کردند، اعلام کرد اگر این افراد دست از فعالیت های منفی شان علیه باشگاه پرسپولیس برندارند، نام شان را افشا خواهد کرد.

روز گذشته بود که شایعه ناگهانی استعفای طاهری از سرپرستی باشگاه پرسپولیس منتشر شد اما خیلی زود مشخص شد که این موضوع به ماجرای تمدید قرارداد این باشگاه با شرکت 3090 که به عنوان اسپانسر پرسپولیس فعالیت می کند، در ارتباط است.

گفته می شود این شرکت که 21 میلیارد به پرسپولیس بدهکار است، خواهان بخشیده شدن این بدهی و ادامه همکاری با پرسپولیس شده اما طاهری زیر بار این موضوع نرفته و اکنون از سوی معاون وزیر ورزش که ارتباط نزدیکی با مدیران 3090 دارد، تحت فشار قرار گرفته است. به همین دلیل، میناوند خواهان ورود وزیر ورزش به این ماجرا و حفظ ثبات در پرسپولیس شده است.

او در این مورد گفت:” من همیشه از حامیان مدیریت طاهری بودم و هستم و یکی از دلایلی که به دولت روحانی رای دادم آرامشی بود که پس از سال‌ها بر پرسپولیس حکم‌فرما شده است و نقش عمده این آرامش هم مرهون مدیریت طاهری است که عملکرد خودش هم گواه این موضوع است. متاسفانه عده‌ای از بیرون باشگاه در حال ضربه زدن هستند و طاهری را آزار می‌دهند. مشخص است که طاهری تحت فشار است تا تصمیمات این افراد را اجرا کند و زیر بار نمی‌رود. آنها به دنبال شهرت هستند و می‌خواهند با تضعیف پرسپولیس خودشان را روی کار بیاورند و موفقیت این باشگاه را به نام خودشان ثبت کنند.

در حال حاضر نمی‌خواهم اسمی از این افراد بیاورم ولی اگر این رفتارها ادامه پیدا کند شک نکنید من به عنوان یک هوادار سکوت نمی‌کنم و نامشان را رسانه‌ای خواهم کرد. با تمام ارادتی که به سلطانی‌فر دارم انتظار دارم در این مورد ورود کند و با حمایت از طاهری دست این افراد را از باشگاه کوتاه کند. مطمئناً با ادامه این روند پرسپولیس ضربه خواهد خورد.”