استقلال

افزایش خروجی ها استقلال پس از شکست عجیب

فوتبال ترایب- سونامی شکست سنگین استقلال مقابل العین به زودی به لیست خروجی های استقلال خواهد رسید و برخلاف گفته های قبل، نفرات بیشتری از فهرست استقلال جدا خواهند شد.

کادر فنی استقلال از این خیال که با همین نیروهای فعلی بتواند در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشد و با ستاره های میلیون دلاری آسیایی مقابله کند بیرون آمده است. منصوریان در همان کنفرانس خبری پس از بازی از به خدمت گرفتن چند بازیکن بین المللی سخن گفت و افتخاری مدیرعامل استقلال هم این موضوع را تایید کرد.

به این ترتیب به نظر میرسد که فهرست استقلال خروجی های بیشتر از یک دو بازیکن داشته باشد. لئوناردو پادوانی از جمله بازیکنانی است که به واسطه بازگشت احتمالی پژمان منتظری به استقلال عذرش خواسته خواهد شد. هرایر مگویان نیز این فصل زیاد در ترکیب استقلال به خدمت گرفته نشد و کندی وسنگینی او باعث شده است که برای فوتبال سرعتی امروز که مدافعان کناری را به کمک نیروهای تهاجمی میفرستد، کارکرد مناسبی ندارد.

وریا غفوری بازیکن دیگری است که با امید زیادی به استقلال آمد ولی مصدومیت های مزمن او باعث شد که کارکرد خوبی در تیم نداشته باشد و نتواند به مهره قابل اتکایی برای منصوریان تبدیل شود و او ترجیح دهد به بازیکنی در کلاس رامین رضاییان نزدیک شود. یعقوب کریمی و بهنام برزای هم رفته رفته از پازل تاکتیکی منصوریان خارج شدند تا جایی که در بحران کمبود بازیکنان هم در مقابل العین به بازی گرفته نشدند تا آنها هم آینده ای در این تیم برای خود متصور نباشند و به فکر ترک آبی ها باشند.

برای دیدن این تغییرات باید تا پایان فرایند تمدید قرار داد با بازیکنان مدنظر منصوریان و پاسخ نیروهای مدنظر باشگاه صبر کرد و دید تیم بین المللی فصل بعد منصوریان چگونه خواهد بود.