استقلال

پیشنهاد نجومی استقلال به مهاجم گلزن ذوب آهن

فوتبال ترایب- مدیرعامل باشگاه ذوب آهن ادعا کرده است که استقلال با پیشنهاد یک میلیارد و ششصد میلیونی به سراغ مرتضی تبریزی آمده است.

استقلالی ها که برای جذب بازیکنان مورد نظر خود تا پایان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا صبر کرده بودند با توپ پر وارد بازار رقابت شده اند. مرتضی تبریزی از مهاجمینی است که منصوریان اعتقاد خاصی به او دارد و پیش از این نیز صحبتهایی از تمایل آبی ها به او شنیده شده بود.

این بار اما مدیرعامل ذوب آهن وارد شده است و گفته است:” باشگاه استقلال طی تماسی که با مرتضی تبریزی داشته است پیشنهادی به مبلغ یک میلیارد و ششصد میلیون تومان به وی ارائه داده است، طبیعی است که ما نمی توانیم پیشنهادات وسوسه انگیز استقلال و پرسپولیس را به بازیکنان تیم مان بدهیم و بین مبلغ پیشنهادی استقلال و تیم ما اختلاف فاحشی وجود دارد.”

در صورت صحت داشتن این پیشنهاد و مبلغ اعلام شده باید منتظر واکنش دیگر بازیکنان باشگاه بود. سال گذشته نیز علی رضا منصوریان خریدهای سنگینی انجام داد که بیشتر آنها موفق نبودند.

حال با توجه به جداشدن احتمالی کاوه رضایی یکی از خریدهای گران قیمت و البته موفق منصوریان در سال گذشته، به نظر میرسد شکار اول آبی پوشان مهاجمی در حد و اندازه های کاوه باشد.