استقلال

مدیر عامل استقلال تایید کرد؛ پژمان منتظری را می‌خواهیم

فوتبال ترایب- مدیرعامل استقلال آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال را تشریح کرد. به گفته افتخاری استقلال به دنبال جذب بازیکنان بزرگ است. افتخاری درباره بازیکنان مدنظر استقلال چنین اظهار نظر کرد:

پژمان منتظری:” حضور منتظری در استقلال تقریبا قطعی است، ما در قطر به طور رسمی به او اعلام کردیم که به استقلال بیاید، او گفته دنبال کارهایش است که بتواند از قطر به ایران نقل مکان کند. “

مجتبی جباری :” بحث جباری مطرح نیست و نمی‌دانم که منصوریان او را می‌خواهد یا نه.”

شجاد شهباز زاده:” با سجاد شهباززاده هم صحبت کردیم و قرار است در روزهای آینده تکلیف آنها مشخص شود. “

امید ابراهیمی و کاوه رضایی:” امید ابراهیمی و کاوه رضایی استقلال را دوست دارند، به آنها گفته‌ام برای استقلال زحمت کشیده‌اید و اکنون تیمی متحد شده‌ایم و باید بمانند. هواداران نگران ماندن رضایی و ابراهیمی نباشند، مگر اینکه خود این بازیکنان بخواهند یک درصد در استقلال نمانند.”

رابسون جانواریو:” زمانی که رابسون قصد داشت برای تعطیلات به کشورش برود، از او سوال کردم که می‌خواهد چه کار کند، او گفت با مدیر باشگاه صحبت خواهد کرد و تا چند روز آینده خبرش را می‌دهد.”

رامین رضاییان:” وضعیت رامین رضاییان 50-50 است، به منصوریان گفتم اگر تصمیمت برای حضور این بازیکن قطعی باشد، از نظر باشگاه مانعی ندارد و او را جذب خواهیم کرد.”

حسن بیت‌سعید، مرتضی تبریزی و رحیم زهیوی:” این گزینه‌ها مطرح هستند، اما هنوز منصوریان نظر نهایی را نداده است. جذب این بازیکنان بستگی به نظر منصوریان دارد.”