پرسپولیس

طارمی: ما از بقیه تیم های ایرانی در آسیا سرتر بودیم

فوتبال ترایب- مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیس، معتقد است که صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اتفاقی نبوده و امیدوار است که پرسپولیس تا فینال این رقابت ها پیش برود.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ شب گذشته توانستند با برتری 1-0 مقابل لخویا، راهی دور رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شوند تا تنها نماینده ایران در این رقابت ها باشند.

طارمی بعد از بازی به خبرنگاران گفت:” موقعیت هایی داشتیم که گل دوم را بزنیم اما نتوانستیم از آن سود ببریم و همین که به برد دوم دست یافتیم خدا را شکر می کنم و امیدوارم به مراحل بعدی صعود کنیم. ما می دانستیم یک بازی سخت در پیش داریم که یکی از بهترین تیم های آسیا روبرو ما قرار دارد.

ما در وهله اول به دنبال دفاع بودیم تا گل نخوریم. ما می دانستیم می توانیم از موقعیت سود ببریم. کاری که می خواستیم به خوبی انجام دادیم و به خواسته برانکو دست یافتیم. ما چند موقعیت برای رسیدن به گل بعدی داشتیم اما همین که به مرحله بعدی رسیدیم خدا را شاکر هستیم و اکنون به دنبال این هستیم تا به مراحل بالاتر و فینال راه یابیم. اتفاقی که از ابتدا هدف گذاری کرده بودیم و دنبال آن هستیم.

ما قهرمان ایران بودیم و از بقیه تیم ها سرتر بودیم که توانستیم به این عنوان برسیم. دیگر تیم های ایرانی نیز خوب هستند و بازی های خوبی در این رقابت ها به نمایش گذاشتند. متاسفانه نتوانستند به خواسته خودشان دست یابند و البته هدف ما این است که تا فینال مسابقات پیش برویم و اکنون که در جمع هشت تیم حاضر شده ایم باید به مراحل بعدی نیز برسیم. خصوصا اینکه با حذف دیگر نمایندگان اکنون چشم همه به پرسپولیس است و ما باید به خواسته آنها نزدیک شویم.”