تراکتورسازی

گل محمدی: به تعهدم به تراکتورسازی پایبندم

فوتبال ترایب- تراکتورسازی این روزها پرحاشیه ترین تیم لیگ برتر است. از داستان های مالکیت باشگاه تا از دست دادن و یا تمدید بازیکنان سابقو محرومیت های فیفا. این بار اما شایعه پیرامون تردید سرمربی تازه تراکتوری ها در ادامه همکاری با باشگاه بود.

در خبرها آمده بود که یحیی گل محمدی با دیدن وضعیت بغرنج تیم و عدم امکان ثبت قرارداد بازیکنان جدید تا پایان نیم فصل لیگ آینده در تصمیمش برای همراهی تراکتورسازی متزلزل شده و حتی با مسئولان نفت تهران نیز مذاکراتی انجام داده است.

یحیی گل محمدی با رد این شایعات گفت:” از شنیدن این خبرها واقعا متعجب می‌شوم. اولا باید بگویم من به تعهدی که داده‌ام همیشه پایبند هستم و مطرح کردن این مسائل هیچ معنا و مفهومی ندارد. مشکلات زودگذر هستند و فکر می‌کنم از تمامی این مشکلات و حاشیه ها عبور می‌کنیم. ما در این راه نباید به موفقیت خودمان تردید داشته باشیم و با انرژی زیاد کار را آغاز خواهیم کرد. در حال حاضر هم مشکل خاصی وجود ندارد و مسئولان باشگاه به دنبال تمدید قرارداد بازیکنان هستند.”

با توجه به شناختی که از روحیات و اخلاق گل محمدی وجود دارد به نظر میرسد این شایعات محملی از واقعیت نداشته باشد. گو اینکه در فوتبال ایران انتظار هر اتفاقی را باید داشت.