پرسپولیس

پروین: پرسپولیس با گل طارمی صعود می‌کند

فوتبال ترایب- علی پروین پیشکسوت پرسپولیس با تمجید از مهدی طارمی زدن پنالتی را کار سخت و مهمی عنوان کرد و تاکید کرد که با گل شدن پنالتی کسی تشویقی نمیکند ولی امان از روزی که پنالتی خراب شود.

علی پروین زمانی پنالتی زن اول پرسپولیس بود درباره گل نشدن پنالتی مهدی طارمی گفت:” این چه الم‌شنگه‌ای بود که سر پنالتی مهدی برپا شد؟! منِ علی پروین هم سه، چهار بار در دوران فوتبالم پنالتی خراب کردم! ایستادن پشت ضربه پنالتی جیگر می‌خواهد و خیلی هم راحت نیست. اگر توپ را گل کنی، همه می‌گویند کار مهمی نکردی اما وای به روزی که پنالتی‌ات را خراب کنی آن وقت زمین و زمان علیه تو می‌شوند. طفلکی مهدی طارمی چقدر حرف شنید!”

پروین درباره بازی برگشت مقابل لخویا اظهار داشت:” پیش بینی بازی سخت است، خیلی هم سخت است. ما باید اینجا حداقل یک گل می‌زدیم و بازی را می‌بردیم. آن وقت با روحیه بالاتری به قطر می‌رفتیم ولی الان واقعاً نمی‌توانم پیش‌بینی کنم، هرچند ته دلم روشن است. اگر نیمه اول یک گل بزنیم، کار راحت‌تر می‌شود”

او در پاسخ به اینکه طارمی چه عملکردی در این بازی خواهد داشت گفت:” ان‌شاءالله که با گل مهدی طارمی، پرسپولیس به مرحله بعد صعود می‌کند. البته دوست دارم همه تیم‌های ایرانی صعود کنند.”