استقلال

طباطبایی: استقلال در ورزشگاه آزادی حذف شد

فوتبال ترایب- دروازه بان سالهای نه چندان دور استقلال معتقد است که استقلال با بازی کم جسارت و ترسو در بازی رفت مقابل العین، سند حذف خود از لیگ قهرمانان آسیا را امضا کردند.

طباطبایی گفت:” معتقدم با بازی که در دیدار رفت در ورزشگاه آزادی بازی کردیم همان جا حذف‌مان قطعی شد. استقلال در آزادی مقابل طرفدارانش و با پتانسیلی که داشت ترسو بازی کرد و باعث شد العینی‌ها برای بازی برگشت جسورتر شوند. وقتی در بازی خانگی آن طور بازی می‌کنید باید منتظر چنین نتیجه‌ای در بازی برگشت باشید.”

او استراتژی دفاع و ضد حمله استقلال را با توجه به نیروهای تیم مناسب ندانست و افزود:” منصوریان به دنبال کار دفاعی و رسیدن به گل از روی ضد حملات بود اما شرایط تیم و بازیکنان برای ضد حمله آماده نبود. حریف فشار زیادی می‌آورد اما به اعتقادم نوع بازی ما باعث شد آنها رو به جلو بازی کنند. استقلال خیلی عقب کشیده بود و به نظر می‌رسید با بازیکنان قبل از بازی صحبت شده بود که فقط به حریف فضا ندهند و گل نخورند.”

پیشکسوت آبی ها به نکته دیگری نیز اشاره کرد:” ما نه تنها برای گل نخوردن برنامه نداشتیم بلکه پیش‌بینی هم نکرده بودیم که اگر گل بخوریم باید چه کار کنیم. بعد از گل اول، معلوم نبود تیم می‌خواهد چه کند و هیچ برنامه تاکتیکی ندیدیم. تعویض اول هم اجباری انجام شد و نمی‌توان ایراد زیادی به تعویض‌ها گرفت اما تصمیم‌گیری اولیه برای استراتژی بازی مشکل داشت.”