آسیا حوزه خلیج فارس

جشن رسانه های عربی از شکست استقلال

فوتبال ترایب- شکست سهمگین استقلال برابر العین فرصت خوبی به رسانه های عربی داد که به ضورت متحد به ابراز شادمانی بپردازند.

دیشب سنگین ترین شکست تاریخ لیگ قهرمانان تیمهای ایارنی توسط شاگردان علی منصوریان رقم خورد. نتیجه عجیب و باورنکردنی شش بر یک برای تیمی که بهترین خط دفاع بازیهای مرحله گروهی بود بازتاب زیادی در رسانه های حوزه خلیج فارس داشت.

روزنامه قطری العرب: “درس فراموش نشدنی که العین به استقلال داد”

این روزنامه پیروزی شش بر یک العین برابر تیم فوتبال استقلال را به بازی برگشت بارسلونا برابر پاری ‌سن‌ ژرمن تشبیه کرد و نوشت: العین شب باشکوهی را برای هواداران خود رقم زد و درس فراموش نکردنی به نماینده ایران داد.

روزنامه عربستانی لزوما: ” العین، استقلال را شش تایی کرد”

” العین شکست دور رفت برابر استقلال را به بهترین نحو جبران کرد و توانست با نتیجه‌ شش بر یک نماینده ایران را در هم بکوبد و با شایستگی به دور بعد راه پیدا کند.”

الخلیج: “العین، استقلال را نابود کرد”

این روزنامه نوشت: “العین امارات در یک بازی یک طرفه توانست پیروزی قاطع را به دست آورد و برابر استقلال تهران با نتیجه‌ شش بر یک به پیروزی برسد. العین با درخشش کاپیتان محبوب خود توانست به بهترین نحو شکست دور رفت را جبران کند و نماینده ایران را در هم بکوبد.”

روزنامه الوحده امارات: “ستاره العین دروازه‌بان ایران را به بازی گرفت”

” کایو شب درخشانی برابر تیم فوتبال استقلال داشت و با دو گلی که به ثمر رساند کار نماینده ایران را تمام کرد. “

سایت رسمی باشگاه العین: “آنها وعده دادند و به خوبی به آن عمل کردند”

” بازیکنان قبل از بازی قول داده بودند که شب درخشانی را رقم زنند و آنها به قول خود عمل کردند و توانستند با قاطعیت به پیروزی برسند.”

روزنامه مصری جریدتی:”شش گل اماراتی درون دروازه‌ ایرانی”

” العین با بازی درخشانی که به نمایش گذاشت به رویای تیم ایرانی پایان داد و با شایستگی به دور بعد صعود کرد. نماینده امارات با قاطعیت شکست دور رفت را جبران کرد و به دور بعد راه پیدا کرد.”

روزنامه البیان امارات: “العین، استقلال را شش تایی کرد”

” العین توانست با ارائه یک بازی یک طرفه و بسیار با کیفیت نماینده ایران را با نتیجه‌ شش بر یک در هم بکوبد و به دور بعد راه پیدا کند. شاگردان مامیج با شایستگی به دور یک چهارم نهایی صعود کردند.”