استقلال

العین امارات 6-1 استقلال: شرمساری آسیایی

فوتبال ترایب- استقلال با ارائه یک نمایش پرانتقاد در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل العین امارات 6-1 مغلوب شد و با شکست 6-2 در مجموع دو دیدار، از رقابت ها کنار رفت.

استقلالی ها که در دیدار رفت با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده بودند، امیدوار بودند با ارائه یک نمایش دفاعی، بتوانند به نتیجه لازم برسند اما نمایش درخشان العین، شاگردان علیرضا منصوریان را کاملا غافلگیر کرد.

نقطه عطف بازی دقیقه 26 بود که فرشید باقری مصدوم شد و جای خود را به جابر انصاری داد. تنها یک دقیقه بعد، کایو گل اول را برای العین به ثمر رساند.

فشار حملات العین و اشتباهات بچه گانه استقلالی ها این فرصت را در اختیار کایو گذاشت تا در دقیقه 32، خود و تیمش را دو گله کند. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

العین نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و تنها 4 دقیقه از این دیدار سپری شده بود که عمر عبدالرحمان روی یک ارسال، با ضربه والی تماشایی، توپ را به طاق دروازه رحمتی کوبید.

در حالی که شیرازه دفاعی استقلال از هم پاشیده بود، لی میونگ جو (57)، محمد عبدالرحمان (60) و ناصر الشمرانی (75)، سه بار دیگر دروازه استقلال را باز کردند.

کاوه رضایی در دقیقه 83 روی یک ضربه ایستگاهی یکی از گل های خورده را جبران کرد اما این گل هم نتوانست از سنگینی شکست آبی ها کم کند.

به این ترتیب استقلالی ها که امیدوار بودند در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان به دستاورد قابل ملاحظه ای برسند، شکست سنگین و تلخی را متحمل شدند که می تواند تبعاتی هم برای علیرضا منصوریان داشته باشد.