تراکتورسازی

کاپیتان مهدی کیانی در تراکتورسازی ماندنی شد

فوتبال ترایب- مهدی کیانی، کاپیتان کهنه کار تراکتورسازی، با امضای قرارداد یکساله، بار دیگر با لباس قرمز این تیم به میدان خواهد رفت تا خیال هواداران از ماندن یکی از مهره های با تعصب این تیم در تبریز راحت شود.

کیانی در خصوص توافق مالی‌اش گفت: “خوشحالم که یک سال دیگر در خدمت تیم محبوب تراکتورسازی هستم و امیدوارم فصل خوب و موفقی در پیش داشته باشیم. من همان مبلغ قرارداد فصل گذشته را امضا کردم، چون هدفی جز کمک به تیم ندارم. “

کاپیتان تراکتورسازی درباره سرمربی تازه تراکتوری ها افزود:” آقا یحیی انسان بسیار خوب و دوست داشتنی است و از نظر مربیگری هم کارنامه خوب و موفقی دارد. قطعاً یک مربی با دانش و جوانی مثل گل‌محمدی می‌تواند به تیم کمک کند و در تراکتورسازی موفق باشد. من از هواداران‌مان خواهش می‌کنم با تمام وجود از تیم حمایت کنند و بدانند تراکتورسازی با حمایت آنها قطعاً موفق خواهد شد.”

او ضمن دادن دلگرمی به هواداران نگران از محرومیت های این باشگاه اظهار داشت:” باید بگویم جای نگرانی نیست چون گل‌محمدی مربی بسیار خوب و کار بلدی است. اکثر بازیکنان هم دلشان با تیم است و می‌خواهند در اینجا بمانند پس در این بخش هم دچار مشکل نمی‌شویم. ان‌شالله امکان جذب سه بازیکن آزاد هم فراهم می‌شود و تا نیم فصل با تیم قدرتمندی در مسابقات حاضر می‌شویم. “

هافبک تراکتورسازی در مورد حاشیه‌ها و اتفاقات پیرامون مالکیت این باشگاه تاکید کرد:” واقعاً از شنیدن این خبرها ناراحت می‌شویم، چون معلوم است که اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد. ما کار خودمان را انجام می‌دهیم، اما هواداران با این خبرها نگران می‌شوند.

مدیرعامل و مسئولان باشگاه در این شرایط سخت مشغول حل مشکلات هستند و برای ساختن تیمی قدرتمند در فصل آینده تلاش می‌کنند، اما این حاشیه سازی‌ها آرامش را از آجورلو و دیگر اعضای تیم گرفته است. واقعاً کار درستی نیست که یک تیم پرطرفدار را به این شکل دچار مشکل کنند و بعضی افراد مدعی مالکیت این باشگاه باشند. کسی که تراکتورسازی را واقعاً دوست داشته باشد آرامش این تیم را به هم نمی‌زند.”