لیگ ایران

نوشدارو پس از مرگ سهراب: پاداش استقلال خوزستان پرداخت شد

فوتبال ترایب- بنا بر اطلاع مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، پاداش بازیکنان استقلال خوزستان به خاطر درخشش در لیگ قهرمانان آسیا به باشگاه پرداخت شد.

افشین حیدری با اعلام این خبر، اظهار کرد: “تیم استقلال خوزستان با غیرت و تعصب مثال‌زدنی در لیگ قهرمانان آسیا بسیار خوش درخشید و فراتر از انتظار ظاهر شد و با صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا، شایستگی خود را به اثبات رساند پاداش این تیم پیش از دیدار با الهلال عربستان به منظور قدردانی از تلاش صورت گرفته و همچنین ایجاد انگیزه و روحیه بالا، از سوی اداره‌کل ورزش و جوانان پرداخت شد..”

استقلال خوزستان یکی از سه نماینده ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است. این تیم از همان ابتدای لیگ با مشکلات مالی فراوان دست وپنجه نرم کرد ولی با تمام این اما و اگرها توانست در لیگ قهرمانان آسیا از گروه خود صعود کرده و به مراحل حذفی راه یابد. بازیکنان این تیم پس از چند ماه تحویل گرفتن وعده های توخالی از مسئولان مختلف در چند مرحله دست به اعتصاب زدند که آخرین و مهم ترین آنها چند روز پیش از بازی مهم دور رفت مرحله یک هشتم نهایی با الهلال بود.

نتیجه چند روز اعتصاب و تمرین نکردن پیش از این دیدار مهم، شکست خانگی دو بر یک مقابل حریف قدرتمند عربستانی بود. حال یک روز پیش از بازی برگشت، نوشداروی مسئولان از راه رسید و مبلغی به عنوان پاداش به حسابشان واریز شد.

شاید بهتر بود که مسئولان قبل از این اتفاقات به فکر حل مشکلات بازیکنان این تیم میبودند که با دریافت حدود بیست درصد از قراردادشان یک فصل برای این تیم و خوزستان زحمت کشیدند.