استقلال

معمای منصوریان: چگونگی استفاده از “امید” ها در ترکیب

فوتبال ترایب- با اضافه شدن امید نورافکن به اردوی استقلال، منصوریان حالا هر دو امید تیم خود را در اختیار دارد ولی برای استفاده از آنها هنوز اما و اگرهایی وجود دارد.

امید نور افکن که دیشب به اردوی ابی پوشان اضافه شد از یک تونمنت سنگین به نام جام جهانی جوانان باز میگردد و سه بازی پرفشار و پر استرس در نقش کاپیتان تیم ملی مطئنا او را از نظر بدنی و ذهنی خسته کرده است.

امید ابراهیمی نیز تازه از بند مصدومیت کشاله ران رها شده است و هنوز آمادگی کاملی برای بازی ندارد و بعید است بتواند نود دقیقه در بازی حساس و سنگین برابر بازیکنان تکنیکی العین همچون عمر عبدالرحمن حضور داشته باشد.

ترس از تشدید مصدومیت ابراهیمی و عدم آمادگی صد درصد او و خستگی نورافکن، باعث می‌شود تا منصوریان نتواند دو هافبک میانی ثابت استقلال را که حضور این دو بازیکن در کنار هم در بسیاری از بازی‌های این فصل به خط میانی آبی پوشان استحکام و نظم خاصی بخشیده بود، را به صورت همزمان در ترکیب داشته باشد.

به همین دلیل احتمالا کادر فنی استقلال با استفاده یک نیمه ای از این دو مهره کلیدی تیمش در کنار فرشید باقری سعی خواهد کرد که بهترین راندمان را از بازیکنانش دریافت کند.