تراکتورسازی

باشگاه تراکتورسازی: نخواهیم گذاشت اتفاق تلخ ابومسلم تکرار شود

فوتبال ترایب- سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی تبریز در بیانیه ای نسبت به ادعای مالکیت این تیم توسط ناصر شفق و ضرب العجل فدراسیون برای ارایه مدارک واکنش نشان داد.

در این بیانیه ضمن اشاره به اینکه باشگاه تراکتور متعلق به هواداران است و نه شخص خاص، اعلام شد که مدارک مورد نظر فدراسیون ارسال شده است و پس از حل این موضوع فرآیند واگذاری این باشگاه به مردم آذربایجان کلید خواهد خورد. متن این بیانیه به شرح زیر است:”

پیرو مکاتبات صورت گرفته در خصوص ارائه اسناد و مدارک مالکیت باشگاه تراکتورسازی تبریز و ادعاهای مطرح شده در رسانه ها مجموعه باشگاه تراکتورسازی تبریز با مشورت و همراهی کارشناسان محترم حقوقی نسبت به ارسال مدارک و مستندات مالکیت طبق در خواست فدراسیون فوتبال ایران اقدام نموده است.

بر این اساس امیدواریم ارائه مدارک لازم و دلایل متقن پیرامون مالکیت باشگاه منجر به رفع ابهامات موجود و تعیین تکلیف نهایی در این خصوص گردد. آنچه مسلم است باشگاه تراکتورسازی تبریز متعلق به هواداران پرشوری است که در سرما و گرما دست از حمایت تیم محبوب خود بر نداشتند و چنین باشگاه پرطرفداری که سال ها حمایت پرشورهای با تعصب را به همراه داشته قطعا متعلق به یک شخص خاص نخواهد بود و هرگز اتفاق تلخ ابومسلم تکرار نخواهد شد.

پس از تعیین تکلیف نهایی، طبق تعهدی که نسبت به هواداران داده شد نسبت به واگذاری این باشگاه به مردم شریف آذربایجان با طی مراحل لازم قانونی و در یک پروسه زمانی مشخص اقدام خواهد شد. هدف نهایی در روند واگذاری تیم محبوب پرشورها این است که با اتخاذ تدابیر لازم مراحل واگذاری خللی در روند حرکتی تیم ایجاد نکند و با ایجاد منابع مالی مناسب و استفاده از طرح های اقتصادی کارآمد تیم فوتبال تراکتورسازی بدون وابستگی به منابع مالی دولتی، نماینده شایسته ای برای آذربایجان سرفراز در صحنه ورزش کشور باشد. بر همین اساس انتظار از هواداران پرشور تراکتورسازی این است که در روزهای سخت و در برابر موانع و مشکلات گوناگون با تمام وجود حامی تیم محبوب خود باشند و در توفیق تراکتورسازی همیشه سرافراز تردیدی به دل راه ندهند.

تراکتورسازی بزرگ امروز بیش از هر چیز به آرامش و حمایت دوست دارانش نیاز دارد تا در برابر جنجال ها و تنش ها به هواداران پرشورش تکیه کند و با تمرکز راه موفقیت را در پیش گیرد. امید است که با حمایت همه جانبه هواداران ، همراهی رسانه های گروهی و همینطور با تکیه بر توانمندی کادر فنی و تلاش بازیکنان غیور در فصل جدید موفقیت های بزرگ تراکتورسازی محبوب را رقم بزنیم.”