پرسپولیس

امامی فر: طارمی نقش مهمی در دیدار لخویا خواهد داشت

فوتبال ترایب- بازیکن پیشین پرسپولیس معتقد است با اینکه این تیم امسال برای آسیا بسته نشده است اما در حال حاضر موقعیت فوق‌العاده‌ای فراهم شده است و بازیکنان باید از آن استفاده کنند.

علیرضا امامی فر درباره بازی رفت مقابل لخویا گفت:” در دیدار رفت با توجه به اینکه بزرگترین حامی تیم پرسپولیس یعنی هواداران حضور نداشتند شاهد بودیم در نیمه اول پرسپولیس تا حدودی محتاط بازی کرد. به نظر می‌رسید برانکو به دنبال کنترل بازی در این نیمه و استفاده از فشار بیشتر در نیمه دوم بود که این اتفاق نیز به وقوع پیوست اما بازیکنان از موقعیت‌های ایجاد شده و حتی پنالتی به دست آمده استفاده نکردند تا در نهایت بازی با تساوی خاتمه یابد. “

او درباره تاکتیک این تیم در دیدار برگشت اظهار داشت:” احساس می‌کنم در بازی برگشت نیز پرسپولیس مانند دیدار رفت در نیمه اول به دنبال کنترل بازی و گل نخوردن باشد و در صورت امکان با استفاده از عناصر هجومی از موقعیت‌ها استفاده کند. در خصوص ترکیب پرسپولیس نیز به نظر نمی‌رسد دچار تغییرات زیادی به نسبت دیدار رفت شود.”

بازیکن دهه هفتاد پرسپولیس با تاکید بر نقش مهدی طارمی در نتایج این تیم افزود:” طارمی به عنوان آقای دو ساله لیگ برتر ایران نقش مهمی در دیدار مقابل لخویا خواهد داشت. در صورتی که از لحاظ روانی بازیکنان تمرکز کافی را داشته باشند و به بهترین شکل از موقعیت‌ها استفاده و گلزنی کنند کار لخویا سخت خواهد شد و در ادامه با توجه به تلاش تیم قطری برای جبران گل، فضای بیشتری در اختیار بازیکنان پرسپولیس خواهد بود.”

او در پایان بخت صعود تیم را بالا دانست و شرط تمرکز و تلاش را لازمه موفقیت عنوان کرد و تاکید کرد:” پرسپولیس امسال از لحاظ بازیکن، شرایط جسمانی و موقعیت روحی و روانی برای قهرمانی آسیا بسته نشده بود اما در حال حاضر موقعیت فوق‌العاده‌ای فراهم شده است و بازیکنان باید از آن استفاده کنند. مطمئن هستم بازیکنان و کادرفنی به خوبی قدر موقعیت پیش آمده را می‌دانند و با تلاش، هوش و کوشش برای پیروزی مقابل لخویا و صعود از این مرحله تلاش خواهند کرد”