آسیا

پولادی همچنان دور از ایران؛ مهرداد به لیگ تایلند می رود؟

فوتبال ترایب- مهرداد پولادی، مدافع چپ سابق تیم ملی، که به دلیل مشکلات سربازی چند سالی است در قطر ماندگار شده، به نظر می رسد خیال بازگشت به ایران را ندارد و گفته می شود راهی لیگ تایلند خواهد شد.

پولادی در سه سال اخیر برای باشگاه قطری الشحانیه بازی کرد و اکنون یکی از مدیران این باشگاه از پیوستن او به یک باشگاه تایلندی خبر داد.

فیصل الشمری به روزنامه الوطن قطر گفت:” قرارداد مهرداد پولادی با باشگاه الشحانیه پایان یافت و او پیشنهادهای خارجی متعددی دریافت کرده بود. تمایل داشت تجربه جدیدی را به دست آورد و فکر می‌کنم با یک تیم تایلندی هم قرارداد اولیه‌ای  را امضا کرده است. باشگاه الشحانیه برای مهرداد پولادی آرزوی موفقیت می‌کند  او در سه فصلی که با الشحانیه بود برای ما بسیار خوب کار کرد.”

این در حالی است که در زمان حضور افشین قطبی در باشگاه تایلندی بوریرام، شایعاتی در مورد پیوستن پولادی به این باشگاه مطرح شده بود اما در نهایت این انتقال صورت نگرفت.

البته به تازگی اخباری در مورد تمدید قرارداد پولادی با الشحانیه مطرح شده بود اما به نظر می رسد که او علاقه ای به ماندن در لیگ قطر ندارد و ترجیح می دهد که جنوب شرق آسیا برود.