پرسپولیس

مشکل تازه پرسپولیس: حضور نامنظم طاهری در باشگاه

فوتبال ترایب- بعد از دیدار وزیر ورزش با سرپرست پرسپولیس و حمایت او انتظار می‌رفت که طاهری قدرتمند تر از قبل به فعالیت بپردازد ولی غیبتهای متعدد او و حضور نیم بندش در باشگاه شائبه هایی برای کارمندان و کادر مدیریت این باشگاه ایجاد کرده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با توجه به مشکلاتی که در این باشگاه وجود داشت استعفای خود را تقدیم وزیر ورزش کرد اما وزیر به خاطر شرایط حساس پرسپولیس در بازی‌های لیگ و همچنین لیگ قهرمانان آسیا با این استعفا مخالفت کرد.

یکی دیگر از دلایل اصلی غیبت‌های طاهری به بیماری همسر وی ارتباط دارد. سرپرست باشگاه چند روزی است که درگیر این ماجرا شده است و به طی مراحل درمانی همسرش نظارت دارد.

حال که فصل پرسپولیس سه شنبه و پس از بازی با لخویا با اتمام خواهد رسید صحبت از تغییرو تحول در هیئت مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال جدی شده است.

با اینکه حضور طاهری حداقل در هیئت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس قطعی است ولی در حال حاضر باشگاه پرسپولیس فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی خود را متوقف کرده و مسئولان این باشگاه به صورت شفاهی با بازیکنان مدنظر توافق می‌کنند. آنها منتظرند وزارت ورزش اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه را تعیین کند تکلیف پست مدیرعاملی باشگاه نیز مشخص شود و بعد به جذب قطعی نیروهای جدید دست بزنند.