اسپانیا

انریکه: مسی هنوز هم می‌تواند همه را شگفت زده کند

لوئیز انریکه، سرمربی بارسلونا پس از آخرین بازی فصل خود به عنوان مربی این تیم به تمجید از لیونل مسی، ستاره آرژانتینی تیمش پرداخت و اخلاق و رفتار او را بیرون از زمین نیز ستودنی دانست.

مسی که اولین گل از سه گل بارسلونا را در دیدار دیشب مقابل آلاوس به ثمر رساند، این فصل را با 54 گل زده در مجموع رقابت ها به پایان برد و بارسا نیز برای سومین بار پیاپی قهرمان کوپا دل ری شد.

انریکه در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”مسی خارج از زمین هم فوق العاده است و من بسیار خوش شانس بودم که توانستم در زمانی که او در شرایط آمادگی خوبی قرار داشت در کنارش باشم و از دیدن بازی او لذت ببرم.

بدون شک او بهترین است و برای اینکه چنین بازیکنی باشید باید تمام جنبه های زندگی شخصی تان را کنترل کنید و از نظر فیزیکی نیز بسیار قدرتمند باشید. او بسیار مراقب خودش است وهنوز می توانید منتظر باشید تا مسی شما را شگفت زده کند.”

از زمانی که انریکه در سال 2014 هدایت بارسلونا را به عهده گرفت، این نهمین جامی بود که برای باشگاه بارسلونا کسب کرد و معتقد است بدون اندوه با پایانی خوش این بارسا را ترک خواهد کرد.

او در این رابطه گفت:”حس خوبی دارم و خوشحالم زیرا توانستم هوادارن بارسلونا را با قهرمانی هایی که در این مدت کسب کردیم بسیار خوشحال کنم و به این مسئله افتخار می کنم.

این تصمیم خودم بود که مدتی استراحت کنم و فکر می کنم بهترین تصمیم ممکن برای من و بازیکنان بود. کسب 9 قهرمانی از 13 قهرمانی ممکن، رکورد بسیار خوبی است.”