ایران

کی روش: بازی با ازبکستان در حکم فینال جام جهانی است

فوتبال ترایب- تیم ملی کشورمان از دیروز برای یک اردوی 10 روزه وارد اتریش شد. این اردو و بازی تدارکاتی با مونته نگرو در جهت آمادگی بازی با ازبکستان در راستای مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 روسیه طراحی شده است.

کارلوس کی روش با تاکید بر اهمیت بازی با ازبکستان گفت:” بازی مقابل ازبکستان علاوه بر اینکه بزرگترین چالش پیش روی فوتبال ایران است، یک فرصت بسیار بزرگ برای رسیدن به هدف اصلی تیم ملی فوتبال ایران بوده و این هدف مهم همانا صعود به جام جهانی 2018 روسیه است.”

او افزود:” بعد از پشت سر گذاشتن رقابتهای جام جهانی 2014 برزیل، تیم ملی فوتبال ایران در حال حاضر یک فرصت تاریخی را دارد تا بتواند دومین صعود پیاپی به جام جهانی را تضمین کند. بر همین اساس تمام تمرکز خود را بر روی بازی با ازبکستان گذاشته ایم.”

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران این بازی را یک بازی تعیین کننده برای فوتبال ایران برشمرد و اظهار داشت:” یک MATCH POINT را پیش روی خود داریم که امتیاز تعین کننده برای آینده حرفه ای تیم ملی فوتبال ایران است و باید با تمرکز و هوشیاری کامل سعی کنیم بیش از همیشه ایمان خود را حفظ کرده تا به موفقیت برسیم. این امر برای بازیکنان و کادر تیم ملی بسیار مهم است که همگی در وظایفی که در این سفرو مسیر بر عهده داریم با پایبندی کامل پیش رویم تا به موفقیت دست یابیم و معتقدم این بهترین راه برای رسیدن به هدف تیم ملی فوتبال ایران است.”

او در پایان تاکید کرد: “در طول این مدت بارها اعلام کرده ام که در حال حاضر بازیهای جام جهانی را انجام می دهیم و بازی با ازبکستان برای تیم ملی فوتبال ایران حکم فینال جام جهانی دارد و تنها نگرشی که می توانیم داشته باشیم این است که در حال حاضر نباید به هیچ عنوان جشن قبل از دستیابی کامل به موفقیت و پیروزی را داشته باشیم. نباید توقع کار و رقابت راحت را مقابل حریفان خود داشته باشیم. باید با برنامه پیش رویم تا موفق شویم.”