پرسپولیس

محسن مسلمان با دست شکسته مقابل لخویا

فوتبال ترایب- پزشک پرسپولیس تایید کرد که لگدی که روز گذشته حامد آقایی در تمرینات روز گذشته به دست محسن مسلمان زد، باعث شکستگی دست این هافبک طراح شد اما تاکید کرد که این بازیکن می تواند در دیدار مقابل لخویا به میدان برود.

در بازی درون تیمی بود که برخورد ناخواسته آقایی و مسلمان، موجب آسیب دیدگی ستاره قرمزها شد اما به نظر می رسد این آسیب دیدگی مانع از حضور او در دیدار مقابل لخویا نخواهد شد.

دکتر میثم علیپور در مورد شرایط محسن مسلمان به خبرنگاران گفت:” خوشبختانه مصدوم زیادى نداریم و تمامى بازیکنان در شرایط تمرین قرار دارند اما در تمرین روز گذشته  و در برخورد مستقیمى که به دست مسلمان، این بازیکن دچار شکستگى در ناحیه متاکارل شده است.

چهار سال پیش این بازیکن از دست دیگر و از دو ناحیه دچار شکستگى شده بود اما خوشبختانه شکستگى کوچکتر است. خبر خوب اینکه به بازى خواهد رسید و مى تواند تمریناتش را ادامه دهد. مسلمان روز گذشته نیز علیرغم این شکستکى تا پایان تمرین در زمین حضور داشت تا روحیه بالاى خود براى جدال برابر لخویا را نشان دهد.

آتل مخصوصى براى او تدارک دیده ایم که داور بازى اجازه خواهد داد و این آتل به گونه اى است که موجب آسیب به دیگران بازیکنان نخواهد شد و مورد تایید است و مى تواند بازى کند و مشکلى از این بابت وجود نخواهد داشت.”