ایران

رضا شکاری: در حق تیم جوانان کم لطفی شد

فوتبال ترایب- بهترین گلزن ایران در جام جهانی جوانان کره جنوبی برنامه تیم در بازی مقابل پرتغال را کسب تساوی و صعود عنوان کرد و گفت هم تیمی هایش از اینکه این اتفاق رخ نداد بسیار ناراحت هستند.

او درباره حریف امروز ایران و کیفیت بازیکنان این تیم گفت:” نباید فراموش کرد که هر یک از بازیکنان پرتغال در لیگ‌های معتبر دنیا بازی می‌کنند و سطح بازی‌هایشان خیلی بالاتر بود و تمام بچه‌ها در این دیدار هرچه داشتند گذاشتند تا بتوانیم نتیجه را تغییر بدهیم که نشد. آقای پیروانی پیش از بازی به ما گفته بودند که ما باید از روی ضربات ایستگاهی به این تیم گل بزنیم که این اتفاق رخ داد.”

شکاری درباره عملکرد تیم ملی جوانان در این دوره از رقابت ها گفت:” تیم ما بعد از 40 سال حضور توانست در این رقابت‌ها گل بزند و این کاری بزرگ است. برای اینکه تیم جوانان در جام‌جهانی 2017 حضور پیدا کند زحمات زیادی کشیده شده است اما متاسفانه در حق این تیم کم لطفی‌هایی هم شده است.”

مهاجم تیم ملی از عمل نشدن به وعده ها انتقاد کرد و افزود:”همانطور که شما می‌دانید بنا بود پاداش صعود ما قبل از حضورمان در این رقابت‌ها پرداخت شود که یک سوم آن به حساب‌های ما واریز شد به جز آن امکانات ما در این رقابت‌ها آنطور که باید نبود. حتی آقای کریمی در پست اینستاگرام‌شان به این موضوع اشاره کردند و گفته‌اند که جوانان ما باتوجه به امکانات‌شان در جام‌جهانی خوب بودند. “

او در پایان گفت:”ما دوست داشتیم بیشتر از این خودمان را نشان بدهیم و پرچم ایران را به اهتزاز دربیاوریم و از کسب رتبه چهارم ناراحت هستیم، ای کاش می شد که پرتغال را ببریم و به عنوان تیم سوم بالا بیاییم.”