پرسپولیس

سیامک نعمتی: با پرسپولیس شفاهی توافق کردم

فوتبال ترایب- هافبک تیم پیکان با تایید مذاکراتش با تیم پرسپولیس آن را سازنده خواند و گفت بعد از بازی لخویا همه چیز مشخص خواهد شد.

پس از مخالفت های گسترش فولاد با جدایی داریوش شجاعیان، برانکو دست روی سیامک نعمتی هافبک بازیساز پیکان گذاشت تا برای جانشینی سروش رفیعی با مشکل مواجه نشود.

پس از اعلام نیاز برانکو، مذاکرات مسئولان باشگاه پرسپولیس با سیامک نعمتی آغاز شد و طرفین بر سر عقد قرارداد به توافق رسیدند. او درباره آخرین وضعیتش با باشگاه پرسپولیس گفت: “مذاکرات خوبی را با پرسپولیسی‌ها داشته‌ام و با این تیم به صورت شفاهی توافق کردم. انشالله بعد از بازی پرسپولیس و لخویا صحبت‌های نهایی را انجام خواهیم داد.”

او ضمن تایید تلاش پیکان برای تمدید قرارداد افزود:” پیکان پیشنهاد تمدید قرارداد به من داده اما ما از نظر مالی به توافق نرسیدیم. سقفی که این باشگاه برای قرارداد بازیکنانش در نظر گرفته مورد رضایت من نیست.”

نعمتی درباره اینکه دوست دارد در چه پستی به خدمت گرفته شود اظهار داشت:” من چپ‌پا هستم و در سمت چپ خط هافبک بازی می‌کنم. در پست هافبک میانی هم بازی کرده‌ام و بستگی به این دارد که برانکو دوست دارد از من در چه پستی بازی بگیرد.”